spot telefon nasıl anlaşılır arkadaşlar

Konu, 'Android Genel' kısmında buse71 tarafından paylaşıldı. Okunma: 11177 | Cevaplanma: 9

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 2. El telefon almayı düşünüyorum spot olmadığnı nasıl anlayabilirim

2. Spot garantisiz ürünlerdir yani ülkemize kaçak gelebilme ihtimalleri vardır. Bu tür telefonlarda ülkemize değişik IMEI kodları ile gelir. Burda önemli olan telefonda * # 0 6 # yaparak ımeı kodu öğrenilmeli sonra bu adresten .:MCKS-Mobil Cihaz Kayt Sistemi:. IMEI kodu sorgulanmalıdır. ülkemize kaçak gelen telefonlarda IMEI kodu genellikle 3310 gibi eski telefonların IMEI kodu kullanılır. Eğer operatör bunu çakarsa telefonu kilitler yani oyun telefonundan başka bir işe yaramaz. Konuyu belki başka bir yere çekmiş olabilirim ama bunlar önemli şeyler. Belki benden daha tecrübeli üyelerimiz fikirlerini paylaşır birde Ankara'da nerde spot ürün alcan :hmmm

3. çok tsk ederim verdiğiniz bilgiler için spot almayacağım zaten 2. El orjinal almak istiyorum

- - - Eklendi - - -

çok tsk ederim verdiğiniz bilgiler için spot almayacağım zaten 2. El orjinal almak istiyorum

4. Afederisiniz yanlışlıkla yazdım zaten eğer telefondan iyi anlıyan birisiyle giderseniz daha iyi olabilir :oke:

5. valla kimse de yok öyle anlayan biri inşallah bi sorun çıkmaz

6. Hangi marka telefonu alcaksın 2. El olarak

7. galaxy ace

8. Bende bi tane satılık telpa garantili bimexten alma temiz ace var ama sana satma isi olmaz ankara uzak kalıyor :)

9. Ace nin sıfırı ne kadar ki 2. El bakiyorsun

10. cihazın bataryasının arkasındaki imei ile telefondan *#06# yapıp bulduğun imeiyi karşılaştır. Aynı değilse yurt dışı veya kaçak olabilir.

lostarceus bunu beğendi.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.