SPB MobileShell v3.7.2.673 S60v5/S^3 SymbianOS9.x Signed Regged

Sponsorlu Bağlantılar

dodolaj

Üye

Telefonun hackli mi?

hocam ben de tam bunu sormak üzereydim. telefonun hackli mi olması gerekiyo bu program için? eğer öyleyse hackli telefon garanti kapsamı dışına çıkıyor mu? çıkmıyorsa nasıl hackleniyor? arama yaptım ama ilgili bi konu bulamadım. bu arada telefonum 5235

ykmert

Üye
Herşey harika çalışıyor.Tek sorun hava durumunda şehir değişmiyor :/

hasanbaglan1981

Üye
5800 da gördüğüm en güzel proğramlardan biri telefonu değiştirdi baştan başa hava durumu da çalışıyor. kendinden t9 kullanıyor klavyesi şehir değiştirirken dikkat

muratberk1

Üye
1 ay aradan aradan sonra tekrar cepnet paketi aldım.ama şuan baktım ki hava durumu güncellemiyor veri yok.

Tolga-GnL

Tolga-GnL

Üye
hackli olması gerekmiyo ben kullanıyorum vede çok iyi görünüyo programı direk yükleyip kura bilirsiniz ama su var tescillenmesi gerekiyo bu konu mevcut arastırırsan codu da bulursun nadirin açtıı konuda...

girnof

Üye
arkadaşlar proğram çok güzel fakat ben wifi den bağlanıyorum çok uğraştım hava durumunu güncelleyemedim yok yazıyor sadece güncelle diyorum hiçbir değişiklik yok yardımcı olurmusunuz rica etsem.

KayraBey

KayraBey

Üye
arkadaşlar proğram çok güzel fakat ben wifi den bağlanıyorum çok uğraştım hava durumunu güncelleyemedim yok yazıyor sadece güncelle diyorum hiçbir değişiklik yok yardımcı olurmusunuz rica etsem.

Değişik şehirler seçip öyle dene.

shappee

Üye
c6-00 kullanıyorum yükledikten sonra telefonumun içinde kayboldum ikl başta :D sonra anladım programın güzelliğini çok teşekkürler paylaşım için ;)

dadaraz

dadaraz

Üye
15 günlük deneme sürümü olmasaydı dahada güzel olacaktı, sanmıştım... ama yinede teşekkürler...

KayraBey

KayraBey

Üye
15 günlük deneme sürümü olmasaydı dahada güzel olacaktı, sanmıştım... ama yinede teşekkürler...

Tescil kodunu girdikten sonra tam sürüm oluyor.Aşağıdaki tescil kodunu dene.Aralardaki "-" işaretini koymayı unutma...

8C5C-84Q8-DJTC

dadaraz

dadaraz

Üye
mesajı yazdıktan sonra farkettim kodlarında verildiğini, teşekkürler... :oke:

olay38

Üye
bu programı nasıl kapatacağım konusunda fikri olan varmı

bilal1928

Üye
ya güvenilmeyen uygulama filan diyo yüklenmiyo biri yardım edebilirmi lütfen

Hmz721

Üye
şarj sorunu bende de var resmen sömürüyo şarjı..
telefonum 5800 hacksiz ..eğer hacklersem şarjı daha uzun gider mi acaba tabi hackleyince garantisi bozuluyor mu acaba? bilgilendirsenin çok sevinirim :)

OzzBozz97

Üye
Abi harikasınız süppersiniz tek kelimeyle maxicep ve ekibi bir numara çok teşekkürler bu paylaşım için :D :D

shadow_170

shadow_170

Üye
arkadaşlar bende spb shell yüklü herşey çok iyi ama yükledikten sonra telefonumda birsürü sorun oluşmaya başladı mesela kulaklık taktığımda telefon donuyo kalıyo mesaj geldiğinde kalıyo tuş kilidini etkinleştiriyorum ama ekran ışığı yanık kalıyo bunları format atmadan nasıl çözebilirim ??

sinemabunlar

sinemabunlar

Üye
tşk.

dersimo

Üye
eline emeğine sağlık

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Paylaşım için teşekkürler.

sellia