SPB MobileShell v3.7.2.673 S60v5/S^3 SymbianOS9.x Signed Regged

Konu, 'Symbian S60v5 Yazı / Ekran / Dil Araçları' kısmında Nadir tarafından paylaşıldı. Okunma: 46135 | Cevaplanma: 147

1. Evet arkadaşlar spb mobile shell programının en yeni versiyonu.Yapılan değişiklikleri resimdende görebilirsiniz..
    < Resmi açmak için tıklayın >

YouTube - SPB Mobile Shell 3.5: mobile user interface for Symbian

SPB Mobile Shell introduces the next generation user interface while keeping all advantages of your mobile device. Enjoy your phone!

SPB Mobile Shell introduces the next generation user interface while keeping all advantages of your mobile device. Enjoy your phone!

Ev ekranını aşağıdaki güzel widgetlerle özelleştir:

* Resim kısayolları
    * Resim çerçevesi
    * Hava durumu
    * Wireless bağlantıları
    * Telefon profili
    * Randevular ve görevler.
    * ... ve daha birçokları

Bir parmak hareketiyle isimlere ulaş.
    * Widget-temelli resimli rehber kayıtı
    * Resimli arama kaydı
    * Akıllı arama bağlantısı
    * 3D favorite contacts carousel
    * Zil sesi yönetimi
    * Kategori filtresi

Telefonunun tüm özelliklerine hızlı ulaşım
    * İliştirilmiş kısayollar
    * En son kullanılan programlar
    * Bir parmak hareketiyle görevlere ulaşım
    * 3x3 telefon menü sitili

SPB Mobile Shell ile aşağıdaki araçlar gelir
    * Hava tahminleri
    * Hava durumu
    * Ajanda
    * Dünya saati
    * Wireless bağlantıları
    * Profiller

Customize your device with your preferences

* özel efektlerle 3D carousel
    * Widgetleri kullanarak kendi ev ekranını özelleştir
    * Uyarlanmış skinler
    * Arka plan resmini değiştir
    * Menünü özelleştir
    * Widget skinlerini değiştir

Change Log :

* Misc bugfixes

Yazan: Nadir

SPB MobileShell v3.7.2.673 S60v5/S^3 SymbianOS9.x Signed Regged - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

2. hackerbaba16, mehmetmurat ve general-84 bunu beğendi.
  3. kayrabey dostum yeni versiyonu yükledim ama senin koyduğun resim gibi olmadı,nasıl yapacaz acaba

4. Teşekkürler.

5. aynı sorun bendede var

6. kayrabey kardeşim bu resimdeki SBP nin görsel paketi diğerlerinin içide yok mümkünse sendeki dosyayi ve temayı aynen bu şekilde foruma ekleyebilirmisin?:aha:

7. hocam adresini ver sana telefonu yolluyorum, bi zahmet seninki gibi yapıver :) uğraş uğraş olmuyor, herhalde yanlış yapıyoruz...

8. :D kayra güncelleyince değişen ne oldu yazar mısın sana zahmet.

9. nadir hocam süper... eline sağlık...

10. Olmaz zaten.Ben görsel paket uyguladım programa.Yakında kendi Görsel Paketler konumda paylaşacağım.

--------------- Ekleme ---------------

Birazcık sabır :)

Monitörüm tamir edildi diye bana geri verildi.Ama başka bir problem yüzünden yine geri servise götüreceğim bugün.Nasip olursa bugün yada yarın Görsel Paketi paylaşırım.

Dükkan mı açsam acaba Spb Görsel Paketçilik diye falan :P Azıcık sabredin herkesin ki böyle olacak.

Gözle görülen bir değişiklik farkedemedim.Daha çok bu görsel paketlerle uğraştığım için anlayamadım yani.Belki içten içe vardır birkaç düzeltme.Yoksa yeni bir versiyon çıkarmazlardı.Ben göremedim belki sizler görürsünüz varsa arada ki farkı.

general-84 bunu beğendi.
  11. Spb'nin symbian için olan hiçbir modelinde muhteşem bir güncelleme göremedim anlayamadım gitti. :D Önceki versiyonları kullanan arkadaşlar için pek bir anlamı yok.

12. Usta zaten bu sürümleri bizleri oyalıyorlar :) Bence fazla üstüne durmuyorlardır bu sürümün.Adamlar 5.0 sürümüne yoğunlaşmıştır.Zaten arasında dağlar kadar fark var.

13. ben tek bir fark göremedim gerçekten...

14. kayra 5.0 sürümünün yaklaşık olarak ne zaman çıkacağı hakkında bi fikrin yada bilgin varmı,tkip ettiğin için kulağına bişeyler gelmiştir belki.

15. demekki hep beraber 5'i bekliyoruz :) bari erken çıksa

16. Arkadaslar bılmıyorum paylasıldımı ama soylemekte fayda var,ben facebook zeroya gırdıgım zamanlar spb hava durumu guncellenıyor ve ucretsız =) ıns faydalı bı bılgı olmustur...

17. Daha önce okumamıştım bu bilgiyi herhangi biryerde sağolasın. :D

18. Bunu kendım kesfettım belkı dedım baskalarının gozunden kacmıstır .. Saglıcakla

19. olayın facebook ile alakası yok.spb mobile shell açıkken wifi ile bağlantı kurulduğunda otomatik olarak güncelleme yapiyor.

Yüklüyor...