SPB MobileShell V3.07.598 S60v5/S^3 SymbianOS9.x Signed Regged

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
SPB MobileShell V3.07.598 S60v5/S^3 SymbianOS9.x Signed Regged

SPB Mobile Shell introduces the next generation user interface while keeping all advantages of your mobile device. Enjoy your phone!

Cool widgets to customize your Home screen

* Photo contacts
* Picture frame
* Weather
* Wireless switches
* Phone profile
* Appointments and tasks
* ... and many others

Finger friendly contacts

* Widget-based photo contacts
* Photo call log
* Smart contact search
* 3D favorite contacts carousel
* Ringtone management
* Category filter

Fast access to all your smartphone features

* Pinned shortcuts
* Recently used programs
* Finger friendly task manager
* 3x3 phone style menu

SPB Mobile Shell comes with integrated tools

* Weather forecasts
* Current weather
* Agenda view
* World time
* Wireless switches
* Profiles

Customize your device with your preferences

* 3D carousel with special effects
* Make your own Home screen using widgets
* Adaptive skins
* Change background
* Customize your menu
* Change widget skins
* Choose Professional or Lifestyle Home screen

Change Log :

# Compatible with Symbian^3 and new Nokia devices like N8
# Support for Nokia Widgets
# screen view
# Search widget
# New image selection dialog
# New City Selection dialog
# New Profiles dialog
# The Status widget can run any apps
# Slideshow in Picture widget
# Additional formats for ringtones
# Contact widget: open System Contact for default action
# Ability to remove an image from a contact's card
# Sorting in the Images dialog
# FIX: operator's name
# FIX: more accurate battery widget
# FIX: issues after changing the standby theme
# FIX: multi-day event in agenda

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: astronomia, nereharme, Trackmania ve 18 diğerleri

AlpReis

AlpReis

Üye
bu 498 mi yoksa 598 mi, gerçi hemen deneyip bakıyorum, teşekkürler

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
598..en son 597 di zaten.

AlpReis

AlpReis

Üye
Yaa bunda 567 de olan ve gayette güzel olan Operatör adı tekrar geri mi kaldırılmış, çıkmadı da, sol üsk köşede çıkıyordu 567 sürümünde

eerdogan85

eerdogan85

Üye
Ben 567 den gayet memnunum bi kaç modifiye de yaptım harika oldu. Kendi kendime diyordum nokianın kendi sinyal ve batarya göstergesi yerine Shell tamamen ekranı kaplasada onun yerine shell kendi stili ile gösterse onları diye ve sonunda onuda yaptılar. hele siz birde yakında çıkacak olan Mobile Shell 5 i görün mükemmel bişey. adamlar sanki işletim sistemi yapıyorlar yeniden :) . Sanırım bunda s^3 desteği gelmiş sadece.

beout

Üye
evet çok teşekkürler NADİR ;en sonunda gerçek SİGNED 598 sürümüyle gelmiş ve kurabildim.Pil göstergesi ve çekim gücü işaretleri gayet hoş.Hatasız arkadaşlar gönül rahatlığıyla kurun...

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Ben 567 den gayet memnunum bi kaç modifiye de yaptım harika oldu. Kendi kendime diyordum nokianın kendi sinyal ve batarya göstergesi yerine Shell tamamen ekranı kaplasada onun yerine shell kendi stili ile gösterse onları diye ve sonunda onuda yaptılar. hele siz birde yakında çıkacak olan Mobile Shell 5 i görün mükemmel bişey. adamlar sanki işletim sistemi yapıyorlar yeniden :) Sanırım bunda s^3 desteği gelmiş sadece.
Harika olacak. Symbian desteğini sunacaklar mı acaba yeni versiyonla?

Εthnic

Εthnic

Üye
Ben 567 den gayet memnunum bi kaç modifiye de yaptım harika oldu. Kendi kendime diyordum nokianın kendi sinyal ve batarya göstergesi yerine Shell tamamen ekranı kaplasada onun yerine shell kendi stili ile gösterse onları diye ve sonunda onuda yaptılar. hele siz birde yakında çıkacak olan Mobile Shell 5 i görün mükemmel bişey. adamlar sanki işletim sistemi yapıyorlar yeniden :) . Sanırım bunda s^3 desteği gelmiş sadece.

ya hic sorma bende cok gicik oluyordum nokianin kendi sinyal ve batarya gostergelerine.. bende boyle bisey istiyordum ve onuda yaptilar.. artik 5.0 gelene kadar 567 yeter.. ki eger arkadasin dedigi gibi 598 in sol ust kosesinde operator ismi yoksa..

KayraBey

KayraBey

Üye
Kurup kullanan arkadaşlardan ekran görütüsü alabilir miyiz? Ayrıca bu 5.0 inanılmaz güzel görünüyor.Bizde kullanabiliriz inşallah

AlpReis

AlpReis

Üye
Εthnic;2832544' Alıntı:
ya hic sorma bende cok gicik oluyordum nokianin kendi sinyal ve batarya gostergelerine.. bende boyle bisey istiyordum ve onuda yaptilar.. artik 5.0 gelene kadar 567 yeter.. ki eger arkadasin dedigi gibi 598 in sol ust kosesinde operator ismi yoksa..
598 sürümündeki operatör ismi bende önce gelmedi, ancak bir süre sonra ki bu süre ne kadar bilmiyorum, birde baktım isim gelmiş yani şu anda 598 kurulu ve her şey mükemmel

Εthnic

Εthnic

Üye

598 sürümündeki operatör ismi bende önce gelmedi, ancak bir süre sonra ki bu süre ne kadar bilmiyorum, birde baktım isim gelmiş yani şu anda 598 kurulu ve her şey mükemmel

iyi ozaman gonul rahatligiyla indirip kurabilirim artik..

eerdogan85

eerdogan85

Üye
alicagin

alicagin

Üye
emegine saglık

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim arkadaşlar.

AlpReis

AlpReis

Üye
5800 kaldırmazsa kaldıran bir telefon buluruz bizde:))

KayraBey

KayraBey

Üye

5800 kaldırmazsa kaldıran bir telefon buluruz bizde:))

Programa göre telefon yani :)

--------------- Ekleme ---------------

iste benim ekranim

Evet sunacaklar fakat bizim 5800 lar kaldırırmı bilmiyorum.

Bilgi için teşekkürler teğmenim :) Bende bu furyaya katılayım bari.

Evet bende kurdum.Yaptığım birkaç simge değişikliği doğal olarak orjinal haline döndü.Tabi yedek almıştım bu durum için.Nokia C6 temesıyla beraber güzel durdu.Eline sağlık Nadir.

Buda benim telefondan bir görüntü...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
görüntüler harika.

ayhan124

Üye
ekran görüntüsünü verdiğiniz saat ve hava durumunu bizle paylaşabilirmisiniz acaba...yada bulabileceğimiz bir adres!!!!!.....lütfen..

tolgabc

Üye
şarjınız bu programla kaç gün gidiyor? Program olmadan önce ne kadar gidiyordu? Tamamen bilgi almak için soruyorum.

KayraBey

KayraBey

Üye
ekran görüntüsünü verdiğiniz saat ve hava durumunu bizle paylaşabilirmisiniz acaba...yada bulabileceğimiz bir adres!!!!!.....lütfen..

Kendi kullandıklarımı toplayıp upload ettim senin için.Linkteki dosyayı indir.Dosya sıkıştırılmış dosyadır.Önce dosyayı bir klasöre çıkar ve çıkardığın tüm dosyaları telefonundaki E:\private\20028b16 klasörünün içine kopyala.Sorulan kopyalama sorusuna evet de.Programı başlat ve değişmesini istediğin simgeleri yeniden ekle.Zaten ekli olan simgeler bazen otomatik değişmiyor.

Not 1: Bu işlemlerden önce adı geçen 20028b16 klasörünü komple bilgisayarına kopyala yedeğini al.Belki beğenmezsin geri yüklersin.

Not 2: Programı hafıza kartına kurduğunu varsayarak konuşuyorum.Eğer telefon hafızasına kurduysan dosyaları c:\private\20028b16 klasörüne atman gerekebilir.Tam bir bilgim yok.Hafıza kartına kurduysan sorun yok.

şarjınız bu programla kaç gün gidiyor? Program olmadan önce ne kadar gidiyordu? Tamamen bilgi almak için soruyorum.

Hiç farkı yok.Ben 4 günde bir şarj ediyorum.Oda arada bir oyun oynadığım için.Telefon şarj süresini kesinlikle etkilemiyor.Ben böyle düşünüyorum.Ama ilk kullanımda 1 gün anca idare ediyor.Çünkü programı kurcalamaktan şarj dayanmıyor :)

görüntüler harika.

Bu senin güzelliğin Nadir.Böyle programları bulup paylaşıyorsun bizlere de büyük iyilik yapmış oluyorsun.Sayende 5800 aldığıma pişman olmadım.Telefonuma can geldi :)

Üst Alt