sözde yüzük takma olayı nasıl oluyor

Konu, 'Evlilik - Söz - Nişan' kısmında EroL tarafından paylaşıldı. Okunma: 68254 | Cevaplanma: 41

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sözde yüzük takma olayı nasıl oluyor

saolun arkadaşlar, maaşallah deyin :) şartlar olgunlaştığı zaman emin olun onuda buraya üye edecem.

Yazan: EroL
  2. ve mutlu son konu kapanabilir ;)

sözde yüzük takma olayı nasıl oluyor konusuna benzer içerikler

1. Alyans,Yüzük [Söz,Evlilik] ( 10 Haziran 2010 | Aile, Evlilik ve İlişkiler )

Alyans,Yüzük [Söz,Evlilik]
  2. Zakkum - Yüzük ( Şarkı Sözleri ) ( 25 Şubat 2011 | Şarkı Sözleri )

Zakkum ait Yüzük şarkısının sözleri;Bir yüzük olacaktı parmağında Onlarca yıl geçti oysa Bir tebessüm kaldı İkimizin de dudaklarında Geçmiş günleri hatırlayınca Keşke'ler kalıyor bana Saçlarımıza beyaz düşmemişken.. Farklı hayatlar...
  3. Zakkum - Yüzük Şarkı Sözleri ( 4 Ocak 2012 | Şarkı Sözleri )

Yüzük Bir yüzük olacaktı parmağında Onlarca yıl geçti oysa Bir tebessüm kaldı İkimizin de dudaklarında Geçmiş günleri hatırlayınca Keşke’ler kalıyor bana Saçlarımıza beyaz düşmemişken.. Farklı hayatlar seçmemişken.. Durdurmadık,...
  4. Zakkum - Yüzük Şarkı Sözü ( 12 Eylül 2013 | Şarkı Sözleri )

Zakkum Yüzük Şarkı Sözü Bir yüzük olacaktı parmağında Onlarca yıl geçti oysa Bir tebessüm kaldı İkimizin de dudaklarında Geçmiş günleri hatırlayınca Keşkeler kalıyor bana Saçlarımıza beyaz düşmemişken Farklı hayatlar seçmemişken Durdurmadık,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 22:09:46