sözde yüzük takma olayı nasıl oluyor

Sponsorlu Bağlantılar

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
eyvallah arkadaşlar biliyorum şu ilk günler bi geçse, çok tatlı insanlar mutlu günlerim olacak.

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
benim 2 tane evli ablam var dahat ilk geldiğinde giyim kuşama bakılıyor ve biraz sıkılgan ol ilerleyen zamanlarda açılırsın sorulara kısa ve öz cevap ver sakın bacak bacak üste atarak oturma :)
tatlı ve çiçek yeterli olacaktır

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
resmen ölüm gibi bi geceydi...
bu gece yemekteydim ama hiç beklediğim gibi olmadı. dün gece adana çok sıcaktı bende vantilatörü açıp öyle yattım.
öğlen uyandığımda kalkamadım bilei, heryerim ağrıyo, midem bulanıyo. akşama doğru kalkıp hap içtim ama nafile.
midemi üşütmüşüm.vakit geldi gittim, ilk dakikalar olayın sıcaklığıla kendimi unuttum ama zaman geçtikçe titremeye başladım.
sürekli terliyorum, dikkatlerini çekti dün üşütmüşüm biraz dedim. yemeğe oturduk ama yemeğin kokusu bile midemi bulandırıyo
hepside sevdiğim yemeklerdi ama hastalık işte. zorladım yedim biraz, yemek gerçekten çok güzeldi ama bildiğiniz
gibi hastayım kusura bakmayın dedim. muhabbete girdik kayın babayla ama ben ölecem,baygın baygın bakıyorum, çay geldi
hanfendi heyecandan çayın altındaki suyu ısıtmamış :) çayı bile yarım içip kalktım. sonradan aradım, efendi demişler saygılı demişler
canımda anlatmış hastaydı yoksa konuşurdu girişkendi demiş. ama benim içime hiç sinmedi. ben nelerin hayalini kurmuştum. ama sonuçta
birbirimizi tanımış olduk, kafalarındaki soruları bana sordular, kısmen iyiydi.

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
tüh geçmiş olsun ama güzel geçmiş sanırım sevindim olanları paylaştığınız içinde çok teşekkür ederim :)

arslansem

arslansem

Üye
Dizi gibi yaa :) eee sonra :ehe

Odysseus

Odysseus

Üye
Geçmiş olsun Erol. Sorun değil bence, efendi dedilerse problem kalmamış.

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
saol adem

Pure Life

Pure Life

Üye
çok sevindim valla allah tamamına erdirsin

Penelope

Penelope

Üye
Hayırlı olsun. Allah cc. tamamına erdirsin . O stresi bizde yaşadık. Çok heyecanlı oluyo insan. ( Her görüşmeden sonra yorumları duymak çok eğlenceli Ne dediler? Beni beğendiler mi ? vs.) Bence arayı fazla açmadan tekrar görüşmeniz sana alışmaları açısından daha iyi olacaktır. Hem sende biraz daha tanımış ve rahatlamış olursun. En önemlisi saygılı davranmak gerisi gelir. Merak etme :oke:

Odysseus

Odysseus

Üye
Valla alışınca devamı geliyor. Biz artık evde mangal partilerine bile başladık. Kaynaşıp güven ortamı kurulduktan sonra herşey çok güzel oluyor.

tugce77

Üye
bundan 1 ay önce benim bi kız arkadaşım nişanlandı. Nişanı genelde kız tarafı yapar. Ama bu ikinizin anlaşmasına baglı bir olaydır. Eger kız istemeye gidip nişan evde ve o gün yapılacaksa bu kız tarafının evinde olur. önceden nişanlanacagın kişiyle bir kuyumcuya gidip onun sana seçtiği ve seninde ona seçtiğin yüzükleri alırsınız. Sonrasında ikinizin birbirine hediye edeceği özel takı yada anlamlı bir hediye alırsınız. Nişan bohçası adettendir. Böyle bir düşünce varsa nişan yapılacak tarihten bir kaç gün önce her iki tarafında birbirine hazırladığı nişan bohçaları gönderilir. Nişan bohçalarının içinde olması gerekenler. Kız tarafının hazırladığı nişan bohçasının içinde: Terlik, pijama takımı, iç çamaşırı takımı, kıravat ve kemer, parfüm, saat olmalıdır. Erkek tarafının hazırladığı nişan bohçasında ise: Ayakkabı, Takım elbise, iç çamaşırı seti, saat, parfüm, makyaj seti olmalıdır. Anne baba ve sen vede bir kaç yakın akrabadan oluşan gurupla beraber güzel bir çiçek buketi, şık kalpli yada senin seçecegin bir çikolata sepeti ve nişan yüzükleriyle kızın evine istemek üzere gidilir. Biraz oturup ve kahveleride içtikten sonra genelde konuşmayı erkek tarafının babası yapar. isteme olayıda bittikten sonra küçük bir törenle yüzükler takılır. Yüzükleri anlaşmaya baglı olarak ya erkek tarafının babası takar yada ikiniz birbirinize takarsınız. Sonra tabiki aile büyüklerinin elleri öpüldüktan sonra senin götürdüğün çikolatadan kız herkese ikram eder. sonra kız tarafının aldığı yaş pastaya 1 adet mum dikip üfleyip kesersiniz. iyi dilekler dilenir ve biter.:op:

arslansem

arslansem

Üye
Ne bu ya.Tırstım ha :ehe

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evlilik yolunda kapıları açtım arkadaşlar. Mutluluğumu sizinle birkaç karede paylaşayım dedim
bu yolda bana yardım eden arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ederim. yardımı olamayan ama beni dinleyen,arkadaşlarıma da teşekkür ederim.

Odysseus

Odysseus

Üye
Bu çok güzel bir haber Erol kardeşim. Allah tamamına erdirsin

EroL

EroL

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
amin

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
çok sevindim resimler için teşekkürler

Penelope

Penelope

Üye
çok yakışıyorsunuz allah cc.tamamına erdirsin cok sevindim. mutluluklaaarrr:alkis

arslansem

arslansem

Üye
Tebrikler Erol.Çok sevindim adına :)

Pure Life

Pure Life

Üye
evlilik yolunda kapıları açtım arkadaşlar. Mutluluğumu sizinle birkaç karede paylaşayım dedim
bu yolda bana yardım eden arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ederim. yardımı olamayan ama beni dinleyen,arkadaşlarıma da teşekkür ederim.

ayyy canımm çok tatlısınız :op:maşallah sözlün çok güzelmiş çok şeker bir kıza benziyor. Maxiye getir onu arkadaş olalım ne olurrrrr

Speedy

Speedy

Üye
Hayırlısı olsun allah tamamına erdirsin mutlu çiftleri görmek çok güzel:)

Üst Alt