Sound Quality ses kalitesi artırıcı prog.(7610 ve n gage de denenmiş)

Konu, 'S60 Müzik Oynatıcılar' kısmında skyline_ tarafından paylaşıldı. Okunma: 36227 | Cevaplanma: 73

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. emeğe saygı:megafon:

Sound Quality ses kalitesi artırıcı prog.(7610 ve n gage de denenmiş) - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

2. teşekkürler ama ultra mp3 e benziyor :)
  3. teşekkürler
  4. söyleyin ultra mp3 değillse indirelim
  5. bence boşuna indirme bu ultra mp3 ün ta kendisi sadece ismi farklı
  6. beyler resme aldan mayın içinde çok farklı bişi var bende hala tanımlayamadım ama ses yükseldimi onuda bilmiyom :S ama içindeki ultra mp3 değil ;)
  7. Ultramp3 değil o sadece önizlemedir...
  8. saol
  9. Ellerine sağlık saol kardeş :oke:
  10. bilgi ve paylaşım için saol
  11. bunu buraya koyan arkadaş niye hiç bilgi vermemiş
  12. ben 7610 da denedim değişien bişi olmadı ama olduysada fark etmedim biraz daha bilgi verseydi iyi olurdu ;)
  13. sağol kardeşim
  14. teşekkürler eline sağlık
  15. 6600 inşallah çalışır
  16. kardeş ben bunu 7610 da denedim hiç bi işe yaramıyor hatta tam tersine zil sesinde azalmalar görülüyor bence boşa yüklemeyin:S:S:S
  17. bence ultra mp3 cumku aynısı ınceledım ben ama ındıren olursa ındırsın iyi mp3 calardır :D
  18. Paylaşımın için teşekkürler...Fakat 6600larda deneyen varmı acaba arkadaşlar çalışıyormu?
  19. teşekkürler
    ama ses hırıltılı çıkıyor.
  20. Biraz Komik Gelecek Ama Ses Arttırıcı Olsa İdi Nokia Kendisi Düşünürdü Telefondan Telefona Fark Var Ses Diye Bişey Var Ekolayzır Olsa Neyse Ama Ses Yükselse Ne Olur Yükselmese Ne Olur. Oldu Olacak Sinema Sistemi Tak Daha İyi Ses Çıksın. Mesela 7610 Da 6630 Gibi Bas Yok Olsa Ben Programla Bas Vurmasını İsterim.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.