Faturasız / Faturalı Sosyal İnternet Paketi Yenilendi.

Sponsorlu Bağlantılar

Davut420042

Davut420042

Üye
    Konu Sahibi
Sosyal İnternet Paketi Yenilendi.
Sınırsız Facebook , Sınırsız Twitter + 20MB Ek Paket İçeren Sosyal İnternet Paketi Yenilendi.

Sosyal İnternet Paketi Aboneleri Facebook - Twitter İçin 500MB Adil Kullanım Hakkı Diğer Siteler İçin 20MB İnternet Paketini Ayda 7TL'ye Alabilecekler 500MB Adil Kullanım Kotası Boyunca İnternet Erişim Hızınız 7,2mbt , 500MB Sonrası İnternet Erişim Hızınız 1kbts'ye Düşecektir.

Katılım İçin ; YENİSOSYAL veya SOSYAL Yazıp 2222'ye Gönderebilir , Turkcell Hattınızdan 532'yi Arayabilir , Diğer Hatlardan 05325320000'ı Arayabilir Veya turkcell.com.tr'yi ( ) Ziyaret Edebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: mars259

mars259

mars259

Üye
tşk

• Beğen
Tepkiler: Davut420042
bozoklu_66

bozoklu_66

Üye
İki gun takil faceye ne 500 mb kalsir ne bisi resmen yolmak icin adam ariyolar

bozoklu_66

bozoklu_66

Üye
Gececem pttcelle alacam 1 gb sinirsiz biktim artik 1 gb paket aliyon dunyanin parasi turkcell 19 liraya internet veriyo pttcell 14 liraya tarife veriyo neymis kaliteymis yemisim kalitesini istwmiyorum artik kalite

• Beğen
Tepkiler: Amedly Fatih
Davut420042

Davut420042

Üye
    Konu Sahibi
Gececem pttcelle alacam 1 gb sinirsiz biktim artik 1 gb paket aliyon dunyanin parasi turkcell 19 liraya internet veriyo pttcell 14 liraya tarife veriyo neymis kaliteymis yemisim kalitesini istwmiyorum artik kalite
Pttcell Avea'nın Alt Yapısını Kullanıyo Geç Bakalım Nasıl Pişman Oluyosun :)

• Beğen
Tepkiler: mars259
d_mavi

d_mavi

Üye
İlk günden beri pttcell kullanıyorum henüz bi pişmanlık yaşamadım, video film izlemeyecksen mükemmel, yok izleyeceğim dersen zaten 1 GB iki günde bitecek kısaca pttcell tavsiyemdir.. Özellikle symbian kullananlar için gayet hızlı, akıllı teller biraz daha yavaş arka planda fazla veri alışverişi olduğu için, benim N95 te süper hızlı sayfa açılışı var, iphonda daha yavaş tabi, karar sizin 14 liraya (şuan 21 oldu sanırım yeni abonelere) sınırsız kullanıyorum..

çaminci

çaminci

Üye
turkcell tek avantajin buydu be :)