Sosyal Gruplar Hk.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CK1991

CK1991

Üye
    Konu Sahibi
Sosyal Gruplar Hk.
Sitede açılan sosyal gruplara bilinçsizce(belkide bilinçli olarak) aynı tip gruplar açılıyor bence yapılması çok anlamsız örneğin sitenin 3.7'e geçtiği ilk gün kurduğum ve grubun 2. sayfasına düşmeyen sitenin en büyük grubu görülmeyip üstüne 3 tane daha ultraslan,galatasaraylılar grubu tarzında gruplar açılmış yetkililerden ricam grup açmların yönetici onaylı olması ve ara ara gzden geçirilmesidir
Saygılar..

leiche

leiche

Emekli Yönetici
mantıklı...
nagative bi el atsada aynı türden guruplar kapatılsa fena olmaz.
örneğin gs gurupları bjk fb gurupları
her birinden 4 yada 5 ertane var. bunların tek gir gurupta toplanması lazım bence ve aynı türden olan diğer guruplar içinde geçerli mesela. aynı sosyal gurubun parcalar halinde sosyal gurup oluşturması anlamsız .

Salihyet

Salihyet

Üye
valla bizim grup sınır tanımaz bir şekilde 15 günü aşkın bi sürede hiti yakalamış bulunmakta :ehe yorum yapmıyorum :bigstar:

leiche

leiche

Emekli Yönetici
:ehe
allah fazlada fazladan arttırsın :)
fakat bizim konuştuğumuz kişisel değil gurupsal sosyal guruplar.
takımlar gibi partiler gibi vs.
zaten aynı görüşteysen niye başka gurup açıyorsun?

örneği ben bjkliyim kaçtane bjk gurubu var saymadım bile
hiç gerek yok 1 tane olsun sağlam olsun :)

demi salihçim :@

mservank

mservank

Üye
Belki de diğer gruptaki insanlarla aynı grupta olmak istemeyen ama aynı amacı taşıyan üyeler vardır.

Salihyet

Salihyet

Üye
leçe ne kadar agresifsin yha :ss tabi yha, haklısın tabi :ehe sen bu işi çözersin kanımca :ehe ;)

CK1991

CK1991

Üye
    Konu Sahibi
Salihyet grubun baya iyi valla tebrik ediyorum yakında alıcaksın liderliği elimizden üzülücem valla(ama biz en büyük taraftar grubu olarak kalacaz :D:D):(leiche anlayışın için teşekkürler

Salihyet

Salihyet

Üye
Salihyet grubun baya iyi valla tebrik ediyorum yakında alıcaksın liderliği elimizden üzülücem valla(ama biz en büyük taraftar grubu olarak kalacaz :D:D):(leiche anlayışın için teşekkürler

öncelikle isimlerimiz çok kolay ,copy+paste'a gerek yk :), en büyük taraftar grubuyla ilgilenmiyorum açıkcası :) liderliği almasakta olur, daha bi hafta önce 15 kişilik bi gruptuk, o yüzden ne olrsa olsun önemli değil :ehe

leiche

leiche

Emekli Yönetici
Belki de diğer gruptaki insanlarla aynı grupta olmak istemeyen ama aynı amacı taşıyan üyeler vardır.

sende haklısın :oke:

leçe ne kadar agresifsin yha :ss tabi yha, haklısın tabi :ehe sen bu işi çözersin kanımca :ehe ;)

:sirit:

sizleri anlamak için yönetimdeyiz :)

Ozan

Ozan

Admin
Buradaki amaç bu zaten yani en çok taraftarı kim toplayacak en ciddi grup hangisi olacak bu bir rekabet. Facebook da da kaç tane aynı gruptan var bir okulun belki 100 grubu var ama sadece bir tanesi popüler bu da o şekilde aynı mantık yani.

Salihyet

Salihyet

Üye
negative sana katılıyorum, bırakın küçük gruplar kalsın ;) ztn bi süre sonra üye almayan gruplar silnecektir.. bu arada herkez gündüzcüymüş, bende gündüzcü mü olsam napsam :ehe ?

canturgay

canturgay

Üye
gel transfer edelim seni salihh...okeyde oynarız bakk...:ehe

Salihyet

Salihyet

Üye
gecelerden , gündüzcülere yeni transfer :ehe ŞOK BOMBA :kop: valla bana uyar da en kafa adamlar gecedeydi, bu ara pek göremiyorum onları.. :hmmm

canturgay

canturgay

Üye
yakında onlarıda transfer edecez sen gel canını sıkma..:ehe

CK1991

CK1991

Üye
    Konu Sahibi
Buradaki amaç bu zaten yani en çok taraftarı kim toplayacak en ciddi grup hangisi olacak bu bir rekabet. Facebook da da kaç tane aynı gruptan var bir okulun belki 100 grubu var ama sadece bir tanesi popüler bu da o şekilde aynı mantık yani.

hadi öyle olsun bakalım fenerbahçe ve beşiktaş gruplarına sesleniyorum:megafon: gelin bakiim abiniz aslana :box

Salihyet

Salihyet

Üye
Meydan okumayın :ehe hayatın anlamı bizde :bigstar:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt