sorunumuz türk-kürt sorunumu yoksa türkiye-pkk mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
sorunumuz türk-kürt sorunumu yoksa türkiye-pkk mı?
sevgılı admınler.. bu bır sıyası konu degıldır! kımsenınsıyası gorusunu sormuyorum sadece arkadasların görüşünü merak edıyorum.. lütfen konuyu kapamayın!

bu arada arkadaslar eger admınler konuyu kapamzlar da yorum yapma sansı bulursanız sakın ha sakın hakaret ve asagılayıcı sozler kullanmayınız adam gıbı herkes kendı gorusunu yazsın...
TARTIŞMA ADABINI BİLEN YAZSIN... KİŞİNİN KARAKTERİ BÖYLE DE BELLİ OLUR!

aLone

aLone

Üye
bence kürtler değil onlar bizim kardeşlerimiz esas bizi birbirmize düşman eden pkk adı altında bazı ülkemizdeki kardeşliği bozmak isteyenler :@

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
aLone

aLone

Üye
bişey değil abi maxicepte saygıszlık yapılmaz zaten:)

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
eyvalla

dinccine

Üye
Sorun kürtlerden onlar olmasaydı pekaka denen bi şey olmazdı

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici

yanlış düşünüyorsun ... pkk lılar kürtleri hem hemşehrileri hem de özgürlük ve para için kandırıyorlar ve terorist yapıyorlar... oradan kurtulanlar oranın nasıl kötü bir yer olduğunu anlatıyor .. bence kürtlerin az biraz cahilliğini kullanıyorlar ... karışık bir mesele aslında ama türk kürt diye ayrıma gerek yok ...

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi

bu senin düşüncendir kınamak gıbı bı gayem yok sadece duzeltmeye calsııyorum.. bak her pkk lı bır kurt olabılır.ama her kürt bır pkk lı degıldır.. benım cok kürt arkadasım var ve pkk ya lanet okuyorlar... işte sen bu şekılde dusunursen pkk yı desteklemeyen kürtler bile tahrik olur artık yeter der... biz bir mozaikin bölünmez parçasıyız ve buna kürt kardeşlerimiz de dahil.

aLone

aLone

Üye
bu senin düşüncendir kınamak gıbı bı gayem yok sadece duzeltmeye calsııyorum.. bak her pkk lı bır kurt olabılır.ama her kürt bır pkk lı degıldır.. benım cok kürt arkadasım var ve pkk ya lanet okuyorlar... işte sen bu şekılde dusunursen pkk yı desteklemeyen kürtler bile tahrik olur artık yeter der... biz bir mozaikin bölünmez parçasıyız ve buna kürt kardeşlerimiz de dahil.

harika bi yorum :oke:

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
admin arkadaslar özür dileyerek konunun silinmesini rica edıyorum... lütfen kımse konuya bı sey yazmasın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt