Telefon Tavsiyesi Sony Xperia Z5 Alacağım

Sponsorlu Bağlantılar

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Z5 Alacağım
Arkadaşlar ben xperia z5 veyahut Xperia Z5 Premium düşünüyorum bu modelin durumu nedir ? Hani servisi iyi midir parçası az mı bulunur kasar mı ? biraz bilgi verirseniz telefon hakkında sevinirim arayüzü parçası , parça fiyatları , aksesuar bulunabilirliği hakkında biraz öneri verirseniz iyi olur başka modellerde önerebilirsiniz Windows Phone'dan Android'e ilk geçiş deneyimim olacak. Şehir Ankara

xmustx

xmustx

Üye
@0MG90

0MG90

0MG90

Üye
Tavsiyem Z5 Premium al. Garanti ise aldığın yere göre değişir. Kvk, Genpa, Teleservis olabilir.

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Hocam peki hani dediğim gibi aksesuar parça bulma şansım çok mu hani samsung kadar rahat bulur muyum ? Tekrar Lumia gibi aksesuar sıkıntısı çekmek istemiyorum

0MG90

0MG90

Üye
Hocam peki hani dediğim gibi aksesuar parça bulma şansım çok mu hani samsung kadar rahat bulur muyum ? Tekrar Lumia gibi aksesuar sıkıntısı çekmek istemiyorum
Rahat bulunur. Ben Aliexpress'ten alıyorum Z2 için daha ucuza geliyor.

Pc-ForEver

Pc-ForEver

Üye
valla ikisinin arasında öyle aman aman bir fark yok ekran büyüklüğü dışında ... ben z5 den gayet memnunum

CsWqIve34

Üye
z5premiumun tasarimi daha iyi

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
z5 premium alırsan krom rengi al daha iyi o renk :)

archh

Üye
al bi z2 geç bence bi parmak izi okuyucu için o kadar paraya gerek var mı bilmiyorum. Babamda z5 var bende z2 performans olarak aman aman bi fark göremedim :(

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Çok Para Arkadaş

• Beğen
Tepkiler: archh
0MG90

0MG90

Üye
al bi z2 geç bence bi parmak izi okuyucu için o kadar paraya gerek var mı bilmiyorum. Babamda z5 var bende z2 performans olarak aman aman bi fark göremedim :(
Kamera, ses bakımından az da olsa fark var. Bende Z2 kullanıyorum Z5 alır mısın desen, hayır. Birkaç daha model çıksın duruma ve yeniliklere göre bende geçebilirim.

• Beğen
Tepkiler: archh

archh

Üye
Kamera, ses bakımından az da olsa fark var. Bende Z2 kullanıyorum Z5 alır mısın desen, hayır. Birkaç daha model çıksın duruma ve yeniliklere göre bende geçebilirim.
Kamera da fark varda ses konusunda aynı şeyi söyleyemicem. Bu arada z2 yi seninle aynı zamanda almıştık :-)

• Beğen
Tepkiler: Dr.Watson
Bülent872

Bülent872

Üye
Bence LGv10 düşünmelisin.

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Hocam çok geç yazıyorum ama telefonu hala alamadım Xperia'nın Z Serisini bitirmesi beni korkuttu ne dersiniz yeni çıkacak seri kaç aya çıkar ? Lumiada da aynı şey başıma geldi 920 aldım 1020 çıktı hemen

0MG90

0MG90

Üye
Hocam çok geç yazıyorum ama telefonu hala alamadım Xperia'nın Z Serisini bitirmesi beni korkuttu ne dersiniz yeni çıkacak seri kaç aya çıkar ? Lumiada da aynı şey başıma geldi 920 aldım 1020 çıktı hemen
Xperia X serisi şu an alınmaz. Z5 o seriye göre daha iyi. Ayrıca Z serisi güncelleme almaya devam edecek.

• Beğen
Tepkiler: StartTheGame
Invoke

Invoke

Üye
Aynen, X alınmaz. Biraz ucuz olsalar farklı konuşurdum.
Bana sorarsan Z5 de alınmaz, çünkü çok para.

kralberk13

kralberk13

Üye
ben kullanıyorum memnunum
görüşlerinize bişey diyemem herkez farklıı yazar

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Xperia X serisi şu an alınmaz. Z5 o seriye göre daha iyi. Ayrıca Z serisi güncelleme almaya devam edecek.
Hocam o zaman Z5+ alayım Pazartesi gideceğim almaya Allah nasip ederse Z5+ nın Z5 den farkı falan var mı hangisini tavsiye edersiniz ? Para benim için sıkıntı değil paraya bakmadan önerirseniz iyi olur

by_FeAr

by_FeAr

Üye
Hocam o zaman Z5+ alayım Pazartesi gideceğim almaya Allah nasip ederse Z5+ nın Z5 den farkı falan var mı hangisini tavsiye edersiniz ? Para benim için sıkıntı değil paraya bakmadan önerirseniz iyi olur
kardeş bende Z2 kullanıcısıyım ve Z5 inceledim imkan varsa Z5 premium al...

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bende Z2 kullanıcısıyım ve Z5 inceledim imkan varsa Z5 premium al...
hocam dediğim gibi para sıkıntısı yok Pazartesi olmazsa en geç çarşamba sony mağazasındayım o yüzden tek korktuğum şey WP deki gibi aksesuar veya servis sıkıntısı çekmek ben Sony 'e güveniyorum kullanan arkadaşlarımda var kasmadığını söylüyorlar zaten en büyük alma nedenimde o :D

Üst Alt