Haber Sony, Xperia Z2 ve Xperia Z3 modellerine 7.0 Nougat Güncelleme Çalışmalarına Başladı.

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Sony, Xperia Z2 ve Xperia Z3 modellerine 7.0 Nougat Güncelleme Çalışmalarına Başladı.
Xperia Z2/Z3nkullanan değerli üyelerimiz, sizlere artık güncelleme yok diye Üzüldüğünüzün, kızdığınızın ve hatta sinirlendiğinizi biliyoruz.

Sony Android 7.0 Nougat güncellemesini vereceği cihazları açıkladıktan sonra Geliştiricilerle sony arasında hummalı bir diyalog geçti. Ve yetkililer son Android 7.0 Nougat sürümüne temel olarak Sony Xperia Z2 ve Z3 kullanıcılarına özel bir yazılım geliştirme çalışmasına başladı. XDA yazılım geliştiriceleri Sony Mobile a destek olacağını ve ellerinden gelen tüm yardımı yapacağını duyurdu.

Aldığımız bilgilere göre sadece Xperia Z2/Z3 değil diğer Qualcomm destekli cihazlara ( ZL, ZR hatta Z, Z1, Zc) bile son güncelleme gelebilir.

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: man20, Murat Alper ve gokturk_28

one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
Xperia Z2/Z3nkullanan değerli üyelerimiz, sizlere artık güncelleme yok diye Üzüldüğünüzün, kızdığınızın ve hatta sinirlendiğinizi biliyoruz.

Sony Android 7.0 Nougat güncellemesini vereceği cihazları açıkladıktan sonra Geliştiricilerle sony arasında hummalı bir diyalog geçti. Ve yetkililer son Android 7.0 Nougat sürümüne temel olarak Sony Xperia Z2 ve Z3 kullanıcılarına özel bir yazılım geliştirme çalışmasına başladı. XDA yazılım geliştiriceleri Sony Mobile a destek olacağını ve ellerinden gelen tüm yardımı yapacağını duyurdu.

Aldığımız bilgilere göre sadece Xperia Z2/Z3 değil diğer Qualcomm destekli cihazlara ( ZL, ZR hatta Z, Z1, Zc) bile son güncelleme gelebilir.

Siz bunlar la uğraşıp duruyorsunuz tabikide uğraşın ama 2015 te çıkan Xperia C4 Modelleri halen Güncelleme bekliyor haksızmıyız[emoji54]

#Xperia | the C4

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Siz bunlar la uğraşıp duruyorsunuz tabikide uğraşın ama 2015 te çıkan Xperia C4 Modelleri halen Güncelleme bekliyor haksızmıyız[emoji54]

#Xperia | the C4
Onlar birazdaha bekler

0MG90

0MG90

Üye
Yok öyle bir şey. Çıkarsa custom rom çıkar un-official olarak o kadar.

one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
[emoji36] [emoji36] [emoji36]

#Xperia | the C4

yeumyang

yeumyang

Moderator
Z2 z3 lere vermez sanmam

man20

man20

Üye
Eğer official olarak verirse, Sony, beni kendine tekrar aşık ettirir.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Sallama habermiş gibi geldi ama inş doğrudur

byAndroid

byAndroid

Üye
Bencede sallama sırf haber hit alsın diye

MaxipmaN

Üye
4.4.2 bile güzel rahatınıza bakın can sıkmaya gerek yok :zong:

Buğra

Buğra

Admin
Arkadaşlar güncelleme geleceğini hiç sanmıyorum
konuda yer alan haberi yapan site ve facebook üzerinde ki grubun sahibi aynı kişi ve tanıyorum kendisini. Sanıyorum ki üyeleri aktif tutmak için bu tarz bir haber yapmış :)

Buğra

Buğra

Admin
Bu site uzun zamandır takıp edıyorum faceden genelde dogru haber cıkıyor

hocam site uzun zamandır dediğin 1 ay önce açılmıştı sanırım site :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Reklam kokuyor buralar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
hocam site uzun zamandır dediğin 1 ay önce açılmıştı sanırım site :)
Site yeni olabilir ama uzun suredir facede uzun suredir var

Üst Alt