Sony Xperia U ? ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kubilay054

kubilay054

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia U ? ?
Öncelikle herkese hayırlı günler arkadaşlar. Uzatmadan konuya geçeyim . Geçen telefonlara bakıyorduk vitrindende Xperia U çok hoşuma gitti birkaç yerede sordum fiyatını 750- 800 o şekilde dönüyor fiyatı.Sizce telefon nasıl iyimi 1000 TL bütçem var daha iyisi var diyorsanız onlara bakıcam.Birde android flash desteğini kesti fln diyorlar ben anlamıyorum fazla yani ne oluyor bu ? ben telefona çok uygulama kurarım kasma yaparmı birde Şimdiden Teşekkürler ..

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
Xperia u iyi bir telefon değildir:oke:sar değeri 1.60 ve 4gblik hafızası yükseltilemiyor:kotu:100tl bütçe ile evo 3d,sola öneririm:good:ayrıca 64gb n9 1000tl android de yükleniyor öneririm:oke:

MasteLaa

MasteLaa

Üye
1- 2.el almak sizi rahatsız etmiyorsa Galaxy S2 öneririm.
2- Çok uygulama veya oyun kuracaksanız Xperia U dan uzaklaşmalısınız zira 4 gb hafıza var ve bu da sistem dosyaları haricinde.
3-Flash desteğini kesti yani tarayıcıda Adobe Flash Player kullanılan yerlerde Flash'ın yaptıklarını yapamayacaksın bu da sınırlı internet demek.Ama bunun çözümleri var sıkıntı yapmanıza gerek yok.
4-Eğer ki 2. el almayacaksanız Xperia Sola'yı öneririm.
5 -Xperia serisi almayı düşünüyorsunuz..SAR değeri sizin için ne kadar önemli bu da önemli..
6-Galaxy s II alırsan kasma yapmaz rahat ol..Sola'da da aşırı yapacağını sanmıyorum..Sola önermemin nedeni 512 Ram bana göre dezavantaj ama Mali400 kasma yapmaması açısından iyidir.
7- Tarayıcısı hızlı olsun isterseniz Samsung telefonlarına yönelmenizi tavsiye ederim.
8 -Galaxy S2 yi 1000:tl: bütçe ile 2. el olarak rahatça bulabilirsin en az 12 ay garantili olanları da bu sitede mevcut linke tıklayın =>
9- Sıfır almak isterseniz dediğim gibi Xperia Sola modelini inceleyin burda da onun linki =>

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Xperia Sola için bir Video

Bu da Galaxy S2 için bir Video ( Türkçe )

Bu kadar umarım yardımcı oldum..

• Beğen
Tepkiler: abandonware
kubilay054

kubilay054

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah saolun 2. el alırım sıkıntı değil ama Sola çok şık gözüküyor solo alıcam sanırım sağolun tekrardan

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Eyvallah saolun 2. el alırım sıkıntı değil ama Sola çok şık gözüküyor solo alıcam sanırım sağolun tekrardan
Galaxy ile arasında 0.6 inç ekran farkı var bunu da ekleyeyim :) 4.3 inç gs2 , 3.7 inç sola ;) Ayrıca 2.el alma sıkıntın yok ise s2 nin daha üstün olduğunu belirteyim ;)

CasuS_87

CasuS_87

Üye
telefonun sar değeri yüksek :) Sağlığa zararı var ;) Sen biraz daha bütçe koy s2 al ;)

futbol123

futbol123

Üye
Radyasyon makinası hasta eder adamı bu telefon 1.62 nedir yaw baz istasyonu mübarek :D Kesinlikle xperia sola öneririm 789tl hızlıal.com da ordan alın havale ile alırsanız düşüyor fiyatı. Solanında yuksek sar degeri ancak u kadar değil.Ancak 200tl daha ekleyip galaxy s2 alın Jelly bean güncellemesi kesin alıcak ve canavar bir makina olucak:oke:

sonsuzluk123

Üye
sar değerini tüm radyolar açıkken hesaplandığını sanıyorum.

ayrıca kullanım klavuzunda xperia u nun sar değeri 1.22 gösteriliyor.

sonsuzluk123

Üye
hadi canım. burda hata yapmışlar.

mumya64

Üye
motorola atrix almanı öneririm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt