Sony Xperia S- Nozomi Cep Telefonu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sarimakas

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia S- Nozomi Cep Telefonu

Sony 2012'nin ilk bombasını patlattı. Cep teknolojisi dünyasına son derece üstün özelliklere sahip ev harika bir ürün sunan Sony, çok yakın bir zamanda Nozomi veya ARC HD olarak da bilinen cep telefonu ile piyasaya çıkacak. 12 megapiksel kamerası ile bir fotoğraf makinasını aratmayacak özelliklere bürünen Xperia S, 1.5 ghz çift çekirdekli işlemcisi ile de işlem hızında rakip tanımayacak donanımda. Ürüne fark katan özelliklerden biri de sahip olduğu tasarım. Kasa yapısı olarak İphone'u anımsatan cihazın alt kısmında şeffaf ışıklı bir şerit bulunuyor. Ürüne ayrı bir hava katan bu detay kullanıcıların beğenisini fazlasıyla çekecek.
'i sadece bir cep telefonu olarak düşünmeyin.O sahip olduğu multimedia özellikleri sayesinde hem bir cep telefonu, hem üstün özelliklere sahip bir fotoğraf makinası, hem de bir dizüstü bilgisayar. Ürün üzerindeki HDMI bağlantı girişi ile 'i televizyonunuza bağlayarak dijital eğlencenin geniş dünyasına dalabilirsiniz.

ALpWaR24

ALpWaR24

Üye
harika bir telefon ama çok pahalı 1600TL civarı fiyat tahmin ediliyo :S param olsa kesinlikle alırdım

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
1600 tl ıpone ye 3000 tl verenler var bu cihaz onu havada karada denizde her yerde eziyor okunan özelliklerle daha bilmediğimiz bir çok şeyi olabilir android 4 için hazılanmış belli

Ismayilov_Elcin

Ismayilov_Elcin

Üye
Salam arkadaslar Ben Sony Xperia S'i almayi dusunuyorum Azerbaycana da gelmis 1750Tl ama bilmek istiyorum bu tel ICS'den sonra gelecek guncellemeyi alacakmi?Mesela Android 5.0

altannemre

Üye
Salam sanada arkadaş bu tel güncelleme bile istemez bu bende olsun vitrinde dursun razıyım

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
way burda benim telefondan mı konuşuluyor ;) buyrun geldim :D cep telefonları genel e bir bakmanızı tavsiye ederim orda ilk deneyimimi telefonda şahit olduklarımı bir bir anlattım :oke:

---------- Eklendi @ 10:48:45 ---------- Yazıldı @ 10:48:08 ----------

Salam arkadaslar Ben Sony Xperia S'i almayi dusunuyorum Azerbaycana da gelmis 1750Tl ama bilmek istiyorum bu tel ICS'den sonra gelecek guncellemeyi alacakmi?Mesela Android 5.0

sakın o kadar para verme sanal pazara göz at bende ordan aldım okey ;)

---------- Eklendi @ 10:49:32 ---------- Yazıldı @ 10:48:45 ----------

1600 tl ıpone ye 3000 tl verenler var bu cihaz onu havada karada denizde her yerde eziyor okunan özelliklerle daha bilmediğimiz bir çok şeyi olabilir android 4 için hazılanmış belli

Allah be şu avatara bak yakıyor ortalığı :) yakışmış sana skaptan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt