Sony Ericsson xperia x10

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

C.l2onaldo

Üye
    Konu Sahibi
Sony Ericsson xperia x10
iyi akşamlar arkadaşlar..
Sony ericsson xperia x10 telefonum var android 2.1 ..android 2.2nin ne zaman geleceğini bilen varsa söyleyebilir mi ? Pc companion ile güncelliyorum..

cyber518

cyber518

Üye
Android 2.2 çıktı yaa

zızzz

zızzz

Üye
ne zaman çıktı yaa

--------------- Ekleme ---------------

Sony_Ericsson_PC_Companion ın yeni çıkmış onu güncelledim. yazılım güncelleştirilmesi bilgilerine şuanda erişilemiyor diyor support zone a tıklayınca da şuan da zaten en son sürüme sahipsiniz diyor.

SxXXxN

Üye
Mart sonunda çıkabileceği söyleniyor. Ama kesin değiL.

mc_shekil

mc_shekil

Üye
2011 in ikinci çeyreği deniliyordu bakalım artık.cogu yerde cıkmayacak diye yazılmış bende sony ericssona sordum net bir tarih veremeyecez dediler..ama cıkmayacak demediler..bende sabırsızlıkla bekliyorum bu güncellemeyi

belferkay

Üye
resmi olarak beklemek en iyisi bence de. Şimdi biz de (HTC kullanıcıları) 2.3 bekliyoruz. Haziran ayı deniyor:)

mc_shekil

mc_shekil

Üye
millet aya cıkmış biz daha yeni yürümeyi ögreniyoz se kullanıcısı olarak:close_tema:

barann79

Üye
dostum xperia android 2.1 de kalacak bildiğim kadarıyla. yeni çıkan xperia arc modeli android 2.3 olarak piyasaya sürülecek

mc_shekil

mc_shekil

Üye
dostum xperia android 2.1 de kalacak bildiğim kadarıyla. yeni çıkan xperia arc modeli android 2.3 olarak piyasaya sürülecek
evet senin bildigin dogruymuş 2.1 de kalma kararı verilmiş fakat bu kararlarından vazgeçmişler..bi bak istersen buraya buraya>
XPERİA X10 İÇİN GİNGERBREAD GELİYORRRR :oley:oley:oley:oley

zızzz

zızzz

Üye
ee kardeş yani tarih belli değil gibi ama kesin haber

mc_shekil

mc_shekil

Üye
evet aynen öyle haber kesinlik kazandı se resmi sitesindede yayınladı..xperia 2.3 güncellemesi diye bi konu açtım oradan detaylara bakabilirsin

aslankck

Üye
öncelikle mrb diyordumki yok rom falan yüklemem ama içimden dedimki bir deneyim recovery imkanıda sunulunca tmm dedim.froyo yukledım telefonun butun ozellıklerı kamera dan wirelese hepsi super ve ayrıca hızlandı günlerdır test edıyorum %100 sorunsuz bir roö kesinlikle tavsiye ediyorum.xda daki yabancı uyruklu arkadaslar çözmüşler.ve bu verecegim link deki arkadas ise türkce olarak anlatım ve destek verıyor ilgilenenlere bir yardımım dokunduysa sevindirici olurudu evet. bolsans

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt