SONY ERİCSSON XPERIA x10 i Fotograf çekme sorunu ( ilgilenirseniz çok mutlu olurum )

Konu, 'Sony' kısmında roctoroy11 tarafından paylaşıldı. Okunma: 1571 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. SONY ERİCSSON XPERIA x10 i Fotograf çekme sorunu ( ilgilenirseniz çok mutlu olurum )

Arkadaşlar telefonda resim cekemiyorum cihazı bugun aldım. Fotogram cekme tusuna basıyorum fakat yuz tarayızı kırmızı iken yeşil oluyor fakat resim çekmiyor kafayı yicem cihazı parcalıcam az kaldı Lütfen yardım edin

Yazan: roctoroy11
  2. Sen yapamıyorsun. Ayarlardan dokunmayı aktifleştir, dokunarak çek.

3. Zaten suan dokunarak resim çekiyorum ama Kamere tuşu işlemiyor . Cihazı geri götürmek en güzeli

4. Onun kullanımını bende çözemedim ama tuş çalışıyor garantiye neden götürüyorsun ?

5. tuş 2 kademeli 1. ye kadar basınca dediğin gibi kırmızı falan oluyor flash yanıyor 2. ye yani daha sert basınca fotoğrafı çekiyor

roctoroy11 bunu beğendi.
  6. Eyvallah usta dedigin gibiymiş bi garip ya :D Saol tekrardan

SONY ERİCSSON XPERIA x10 i Fotograf çekme sorunu ( ilgilenirseniz çok mutlu olurum ) konusuna benzer içerikler

1. Sony Ericsson XPERIA X10 mini pro ( 30 Haziran 2011 | Cep Telefonları Genel )

Dünyanın en küçük akıllı telefonu Sony Ericsson Xperia X10 mini Android Market açık olarak gelerek, cebinizi ücretsiz Android uygulamaları ile özelleştirmenizi sağlıyor. Dünyanın "en eğlenceli akıllı telefonu" Xperia X10 mini, Sony...
  2. [Sony Ericsson XPERIA X10] --> Acil Yardım ( 16 Mart 2012 | Sony )

Merhaba. Ben İngiltere'den Sony Xperia x10 aldım ve 1 ay önce pasaporta işlettim. Buna rağmen ilk sim taktığımda sim unlock uyarısı aldım ve bu kod için ingiliz orange servis sağlayıcısından 22 pound karşılığı aldım ve halen bunu girmeme rağmen...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 17:39:30