(Sony Ericsson) xperia x10(Hard Reset)

Konu, 'Sony Android Yazılım' kısmında mustafakocatas tarafından paylaşıldı. Okunma: 33018 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. (Sony Ericsson) xperia x10(Hard Reset)

Tus Kombinasyonu ile :

1-) Telefonu kapatin
    2-) Pili cikarin(5 saniye kadar sonra tekrar takin)
    3-Ayni anda sag ve sol gumus tuslara ve pover tusuna basili tutun ve bekleyin hard reset islemi baslayacaktir (sabirli olun)< Resmi açmak için tıklayın >

Bu islem ise yaramassa asagidaki islemi uygulayabilirsiniz kesin Cözüm

ilk önce bu adresten sonyEricsson PC Suit programini indirin ve bilgisayariniza kurun : Aino

programi calistirin :
    < Resmi açmak için tıklayın >

1-)tools
    2-)phone repair secin
    3-)telefonu usb ile pc ye baglayin

islem tamamlaninca asagidaki ekran gelecek cihaz modelini secin ve next deyin

1-) usb baglantisini kesin
    2-) telefonu kapatin
    3-) usb tekrar baglayin
    4-) pc telefonu görene kadar geri tusuna basili tutun ..ve bekleyin........

ALINTIDIR !!!

Yazan: mustafakocatas
  2. Benim de sony ericsson w995 usb görmüyor ne yapabilirim

3. bende sony ericsoon xperia arc s var yalniz sim kilidi sifresi istiyor nasil hal edebilirim yardimci olursaniz

4. telefonumda ben desen kilidini unttum,11820 teknoloji hattı numarsını aradım problemi çözdüler

(Sony Ericsson) xperia x10(Hard Reset) konusuna benzer içerikler

1. Sony Ericsson Xperia X10

Arkadaşlar SE Xperia X10 için ; Oyun,Uygulama,Tema dosyalarını nerden bulabilirim? "Sonum Yokluk Olsa,Bu Varlık Niye"
  2. Sony Ericsson xperia x10

iyi akşamlar arkadaşlar.. Sony ericsson xperia x10 telefonum var android 2.1 ..android 2.2nin ne zaman geleceğini bilen varsa söyleyebilir mi ? Pc companion ile güncelliyorum..
  3. Sony Ericsson Xperia X10 Yardım !!

Arkadaşlar öncelikle hepinizin bayramı mübarek olsun. Sadede geliyim arkadaşlar Xperia X10 almayı düşünüyorum , bi kaç tane sorum var kullanan arkadaşlar bi yardım etse süper olur. 1.Kamerası nasıl 8.1 MP olarak geçiyor ama gerçekten kaliteli...
  4. Sony Ericsson Xperia X10 Takaslı

An itibariyle iphone 4s aldığım için paraya ihtiyacım var o yüzden fiyatı elden teslimde 250 liradır kargoyla kargo ücretini alıcı öder Addicted to friends - Timescape™ Sosyal ağlarınızı birleştirmek ister misiniz? Sony Ericsson Timescape™...
  5. Sony Ericsson Xperia X10 Hard Format Atılır?

Bu işleme başlamadan önce cihazınızın şarj durumunu kontrol ediniz ve yüzde 50 üstünde olmasına özen gösteriniz.Sony Ericson modellerinde samsung gibi bir kaç tuşa basmak gibi format işlemleri işe yaramayabilir o yüzden bilgisayardan pc suite ile...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 3:12:11