Sony Ericsson Xperia Arc - Neo?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
harun22

harun22

Üye
    Konu Sahibi
Sony Ericsson Xperia Arc - Neo?
Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım neo sanırım daha gelmedi olumlu olumsuz yorumlarınızı alabilirmiyim. Arc ın kamera tuşunun kullanışsız olduğu söylendi özellikle kullananlar belirtirse sevinirim.

Neo nun ne zaman hangi fiyatla geleceğini söyleyecek biri varsa çok iyi olur.

AutoMManiak

AutoMManiak

Üye
neo :oke:

ank_rambo

Üye
tabiki neo :yuruben neo bekliyorum temmuz icerisinde gelecekmiş(h)

harun22

harun22

Üye
    Konu Sahibi
Temmuz içerisinde gelcekse çok süper olur gerçekten. Arc tan daha ucuz olur sanırım . Telefonların fiyatları neye göre artıp düşer bilmiyorum bilen arkadaslar varsa tahmin edebilirmi?

shadow_170

shadow_170

Üye
Arkadaşlar Arc'ın ekranı 4.2 inç kalınlığı 8.7mm Neo 3.7 inç kalınlık 13mm sanırım geri kalan özellikleri aynı aslında ama Arc ın kamerasının daha iyi olduğu söyleniyo bilemiycem.Fiyat farkıda tamamen görsel farktan olsa gerek

foreverthe

foreverthe

Üye
Xperia Neo'nun fiyatı ne kadar olucak ?

fireman87

fireman87

Üye
Neo tabiki ama fiyatı uçuk gelicekmiş ..

technoblue

technoblue

Üye
neo tasarım bakımından daha iyi görünüyor. hatta vivaz'a benziyor. özellikleri hemen hemen aynı gibi. fiyatı 1000 liradan aşağı olmayacaktır diye düşünüyorum. sony ericsson tasarım olarak güzel smartphone'lar yapıyor ama işte sürekli arıza çıkartması korkutuyor kullanıcıları.

harun22

harun22

Üye
    Konu Sahibi
neo tasarım bakımından daha iyi görünüyor. hatta vivaz'a benziyor. özellikleri hemen hemen aynı gibi. fiyatı 1000 liradan aşağı olmayacaktır diye düşünüyorum. sony ericsson tasarım olarak güzel smartphone'lar yapıyor ama işte sürekli arıza çıkartması korkutuyor kullanıcıları.

Vivaz 2 diyorlar genelde zaten :D. Fiyatı 345€ olacakmış avrupada . buna göre hesaplayınca 800 tl civarı oluyor.

Dampierre

Dampierre

Üye
Bence arc çok daha iyi

shadow_170

shadow_170

Üye
Arkadaşlar karşılaştırmalara göre Arc ın kamerası biraz daha kaliteli tasarım olarak neo güzel demişsiniz ama genel olarak çoğu kişi Arc'ı beğeniyo çünkü ekran çok daha büyük ama daha ince bir telefon fiyatıda Neo daha ucuz olması gerekiyo ama Türkiye burası mesela Vivaz avrupada vivaz pro dan ucuz ama türkiyede vivaz pro daha pahalı satılıyo :D

harun22

harun22

Üye
    Konu Sahibi
800 lira civarı olursa (+-50) kesinlikle alıcam bu telefonu . Arc çok pahalı geldi bana. Artık idare etcez :D

Strange

Strange

Üye
neo:oke::yuru

harun22

harun22

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar konuyu hortlatıcam biraz ama bu yorumlardan pek tatmin olmadım ve istediğim sonucu alamadım.
Arc ve Neo nun eksileri artıları neler bunları söylermisiniz.
Birde iyi dediğiniz telefon neye göre iyi neye göre kötü onu belirtirseniz sevinirim.

shadow_170

shadow_170

Üye
bak ben Arc iyi diyorum arc'ın artıları 4.2 inç ekranı ve 8.7 mm lik harika tasarımı.eksisi ön kamerası yok fiyatı fazla,kamera tuşu biraz rahatsızmış,ve kameranın yeri neo dan kötü.anlıyacağın seni tatmin edebilecek başka bir fark yok işlemcisi,gpu su,ram i,kamerası hepsi aynı.Eğer Neo yu görsel olarak daha çok beğendiysen ve büyük ekran istemiyosan neo daha iyi ama büyük ekran ve incelik istiyosan Arc daha iyi.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
neo yu bekliyoruz :)

harun22

harun22

Üye
    Konu Sahibi
3.7 inch benim için yeterli neo nun tasarımını ekranın kenarlarının biraz cıkıntılı olmasından başka çok beğeniyorum. Fiyatı ne olur bilmiyorum ona göre alacağım

hoss

hoss

Üye
hocam sen neo al bence aralarından tasarım dışında pek bir fark yok , temmuzun sonu gibi türkiyede satışı başlayacak biraz daha bekle neo al boşuna arca o kadar para verme :oke:

harun22

harun22

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlar için sağolun. Diğer arkadaşlarda yorumlarınızı esirgemeyin görüşlerinizi bilmek isterim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt