SONY ERİCSSON TXT CK13i TEMA LÜÜTFEN YARDIM EDİN!!

Konu, 'Sony' kısmında karlisu tarafından paylaşıldı. Okunma: 11084 | Cevaplanma: 37

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bilemedim.

2. Peki Türkçe karakterleri nasıl yazabiliyoruz? :/

3. alt sağ taraftaki sym yazan tuşa basılı tutarak türkçe karakteri yazabiliyoruz.örnk : sym+ı u tuşu vs

4. yardıma ihtiyacım var yeni aldım ck 13i ama telf donuyo saat kendi kendiine degişiyo telf acarken yarım saat bekliyo açil yardıma ihtiyacım var lütfen bu sorunları yaşayan varmı varsa ne yaptı ve düzeldimi ?
    simdiden tşk ederim ..

5. dediğin gibi java ayarlarını yaptım ancak bu seferde hattan giriyor wifi yerine kontor gidiyor. bir yardımcı olur musun ?

6. bu telefonu aldum anında sattım en dandik telefonu sony ericssonun tavsiye etmem

7. Vala anlattığım yolun dışında başka bir seçenek bilmiyorum wifi'ye bağlanabileceğin.

8. güncelleme için banada yardımcı olablr misiniz :) telefondaki sorunlar gdiyor mu yapınca güncelleme :)

9. arkadaşlar ck13i de sizinde telefonda şarjda problem var mı? Güncelleyince bu sorun gidyor mu varsa eğer şarjda sorun bana bir bilgi verebilir misiniz?

10. desteğin için teşekkür ederim. :)

11. Burayı okumak için baya geç kalmışım. Ama arkadaş bu telefonun mavisine aşık odum ya resmen, aldım almasına da bakalım bugün uğraşıcam update ıvır zıvırıyla buraya bilgi aktarmaya çalışacam. kullanmak isrtiyorum umarım başarılı olurum. SE hastasıyımdır :)

12. sony ericsson update service ile yazilimi guncelle hic bekleme olmaz bende de vardi surumu yukselttim aninda aciliyo artik

13. bide opera açılıyomu sizde

14. Arkadaşlar ben bu telefondan facebooka fotoğraf yükleyemiyorum neden acaba?

15. Opera sorunu sony ericsson ile opera mini arasındaki sertifika süresi ile alakalı sebepten dolayı oluyor.

16. Arkadaşlar opera sorununu çözdüm. Bu telefonların opera mini sertifikası 2 nisan 2012 den itibaren doluyor. Telefonunuza update yaptıktan sonra kurulum tarihini 2 nisan 2012 den önce bir tarihe ayarlayıp kurulumu tamamlarsanız operanız açılıyor.

17. arkadaşlar telefonla ilgili bi sorun var. telefon kapalıyken mesaj gelirse veya biri ararsa telefonu açtığımda bunlar görünmüyor zaten telefon sık sık donuyor kapatıp açmak zorunda kalıyorum bi de o sürede biri mesaj atsa sanki hiç atılmamış gibi telefona mesaj gelmiyor. hattan kaynaklandığını düşündüğüm için turksel bayiine de gittim ama sorun telefonla alakalıdır dediler. ne yapabilirim daha önce böyle sorun yaşayan oldu mu

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.