sony ericson xperia arc s

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enigma422

Üye
    Konu Sahibi
sony ericson xperia arc s
Arkadaşlar öncelikle merhaba..Her yeri okumama rağmen tam olarak anlayamadığım cevaplarını net bir şekilde bulamadığım sorularım var yardımcı olursanız sevinirim..Telefonun siparişini 1 hafta önce androidtelefonlari.com dan verdim fakat hala elime ulaşmadı.Bu yüzdende daha fazla araştırma içine girdim..Sorularım aşağıdadır yardımlarınızı bekliyorum..
1)Bu çatlama olayı herkeste oluyor mu ?
2)Telefonu root yapmadan rom değiştirmeden kullandığımızda hafıza çok sorun oluyor mu?
3)ICS güncellenmelimi sizce telefon 2.3.4 şeklince gelecek ilk sürümü yani.
4)Isınma problemi gerçekten rahatsız edicimi?
5)Ramı rahatlatmak için root yapmadan uygulamaları sd karta taşımak mümkün mü?
şimdiden teşekkürlerimi sunarım..

outlawz81

Üye
bende dediğin yerden aldım root ettirip istedim 1 hafta sonra geldi, kapıda ödeme seçeneğini ile bir sorun yaşamadım, tel aynı arc s bu arada, sorularına gelince kesinlikle telefonu root ettirmelisin, kullanıcı hakları rootsuz bir cihazda kısıtlı, ısınma sorunu tüm cihazlarda var iphone samsung farketmiyor, sonuçta elinde laptop seviyesinde cihaz var eğer uzun süreli oyun oynarsan ısınma yasiyosun, çatlama işine gelince arc ste kullanılan materyal biraz daha farklı ve kaliteli ben yaklaşık 8 aydır kullanıyorum hala gıcır gıcır kaç defada düşürdüm ama mutlaka silikon kılıf almalisın, ram ile kullandığın uygulamaları sd karta taşımak çok ayrı konular telefona gömülü gelen programlar var youtube google maps gibi onları sd karta taşımak için tel root edilmeli, bu izni gerektirmeyen programları kullanırsan root gerektirmedende programları sdye atabilirsin, güncelleme işine gelince ics işine hiç bulasma paşa paşa bir süre aldığın gibi kullan derim.. umarım yardımcı olabilmisimdir

- - - Eklendi - - -

bu arada 2nci sorunun cevabı kullandığın uygulamaya göre değişir, uygulamalar kasmaz oyunlar kasar, bende öyle ama telefonu tıka basa doldurursan kasar, yoksa ben gayet iyi oynayabiliyorum temple hawk nba jam pes nfs shift vs.. bunlar baba oyunlar gayet rahat kaldırir arc s merak etme..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...