Sony Ericson XPERİA Arc Bakarmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasarr35

Üye
    Konu Sahibi
Sony Ericson XPERİA Arc Bakarmısınız ?

Arkadaşlar bugün sabah Nokia C7 00 telefonum vardı onu satıp yerine Xperia Arc aldım ilk defa Androidli telefon kullanacağım bu telefon hakkında önerebiliceğiniz birşeyler varmı olmazsa olmazı felan ? Ayarlarını felan nasıl yapmalıyım ?

Superfan

Superfan

Üye
Hayırlı olsun.

Zedge'yi yükle marketten.HD Duvar kağıtları var.

bosnags

bosnags

Üye
Hayırlı olsun..İyi bir seçim yapmışsınız..Marketten gereksiz programların çalışmasını önleyen Es Task Manager i yükleyebilirsniz.Fayda sağlıyor.Ayrıca şarjlan alakalı olarak şarjınız bitmeden telinizi şarja koymayın..Program olarak markette bir sürü uygulama mevcut.Hoşunuza gideni indirebilirsiniz..

yasarr35

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun.

Zedge'yi yükle marketten.HD Duvar kağıtları var.
Teşekkürler bide bu birşey açtıktan sonra geri tuşuna basınca açık uygulamayı kapatıyormu yada arka planamı alıyor ?
Hayırlı olsun..İyi bir seçim yapmışsınız..Marketten gereksiz programların çalışmasını önleyen Es Task Manager i yükleyebilirsniz.Fayda sağlıyor.Ayrıca şarjlan alakalı olarak şarjınız bitmeden telinizi şarja koymayın..Program olarak markette bir sürü uygulama mevcut.Hoşunuza gideni indirebilirsiniz..
Teşekkürler :)

SilenTMan3437

SilenTMan3437

Üye
Kardeşim benim telefon serviste şuan dedigini tam hatirliyamiyorum kapaniyor diye hatirliyorm ama sen genede bi görevlerden bak..

Sansorde suan kilcal bi catlama varmi?

yasarr35

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim benim telefon serviste şuan dedigini tam hatirliyamiyorum kapaniyor diye hatirliyorm ama sen genede bi görevlerden bak..

Kilcal bi çatlama derken ?

SilenTMan3437

SilenTMan3437

Üye
Sansorun ust kismnda 2 kilcal catlak dikkatli bakarsan yada beyaz isik tutarsan ne demek istedigimi anlarsin varsa eger yoksa ins catlamz:)

yasarr35

Üye
    Konu Sahibi
Kılcal çatlama yok şuan.

ReFLeXMaN

Üye

o çatlama bendede var kardeşim.. ben aldığım kişi düşürmüş ondandır diye düşünüyordum herkestemi var :s

---------- Eklendi @ 12:04:41 ---------- Yazıldı @ 12:00:42 ----------

Arkadaşlar bugün sabah Nokia C7 00 telefonum vardı onu satıp yerine Xperia Arc aldım ilk defa Androidli telefon kullanacağım bu telefon hakkında önerebiliceğiniz birşeyler varmı olmazsa olmazı felan ? Ayarlarını felan nasıl yapmalıyım ?

ayırlı olsun kardeşim..
mükemmel bir seçim yapmışsın.. şuana kadar kullandığım en güzel cihaz.. android olması zaten bir artı.. telefon özgür;) markette herşey mevcut.. geri tuşuyla çıktığın uygulamalar kapanmaz ortadaki menu tuşuna basılı tutunca uygulamalar arası geçiş yapabilirsin.. internet kullanmadığın zamanlar kablosuz öz ve ağlar dan mobil ağlara gir. veri etkin i devre dışı bırak.. kullanacağın zaman tekrar aç. bataryana ömür katar.. ben bu şekilde internet kullanıp günde 2 saat müzik dinleyip 3. güne deviriyorum şarjı. 2. günün sonunda batarya % 20-25 kalıyor ;)
kamerası zaten exmor ona hiçbir sözüm yok... her türlü ortamda mükemmel çekimler yapıyor.. çıplak gözle ne görüyorsanız o...
h

yasarr35

Üye
    Konu Sahibi

hayırlı olsun kardeşim..
mükemmel bir seçim yapmışsın.. şuana kadar kullandığım en güzel cihaz.. android olması zaten bir artı.. telefon özgür;) markette herşey mevcut.. geri tuşuyla çıktığın uygulamalar kapanmaz ortadaki menu tuşuna basılı tutunca uygulamalar arası geçiş yapabilirsin.. internet kullanmadığın zamanlar kablosuz öz ve ağlar dan mobil ağlara gir. veri etkin i devre dışı bırak.. kullanacağın zaman tekrar aç. bataryana ömür katar.. ben bu şekilde internet kullanıp günde 2 saat müzik dinleyip 3. güne deviriyorum şarjı. 2. günün sonunda batarya % 20-25 kalıyor ;)
kamerası zaten exmor ona hiçbir sözüm yok... her türlü ortamda mükemmel çekimler yapıyor.. çıplak gözle ne görüyorsanız o...
h
Teşekkürler peki bu arka planda açık kalan uygulamaları nasıl kapatıcaz ?

SilenTMan3437

SilenTMan3437

Üye
o çatlama bendede var kardeşim.. Ben aldığım kişi düşürmüş ondandır diye düşünüyordum herkestemi var :s

---------- eklendi @ 12:04:41 ---------- yazıldı @ 12:00:42 ----------

ayırlı olsun kardeşim..
Mükemmel bir seçim yapmışsın.. şuana kadar kullandığım en güzel cihaz.. Android olması zaten bir artı.. Telefon özgür;) markette herşey mevcut.. Geri tuşuyla çıktığın uygulamalar kapanmaz ortadaki menu tuşuna basılı tutunca uygulamalar arası geçiş yapabilirsin.. Internet kullanmadığın zamanlar kablosuz öz ve ağlar dan mobil ağlara gir. Veri etkin i devre dışı bırak.. Kullanacağın zaman tekrar aç. Bataryana ömür katar.. Ben bu şekilde internet kullanıp günde 2 saat müzik dinleyip 3. Güne deviriyorum şarjı. 2. Günün sonunda batarya % 20-25 kalıyor ;)
kamerası zaten exmor ona hiçbir sözüm yok... Her türlü ortamda mükemmel çekimler yapıyor.. çıplak gözle ne görüyorsanız o...
H
serviste yapiyolar garanti kapsaminda :9 ben 10nunda yolladim bu gun uskudar altunzadeye geldi belki yarin elimde olur):

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt