Sonunda Buda Oldu Şok Adamı Yutan Yılan

Sponsorlu Bağlantılar

S1FR3K1R1C1

Üye
    Konu Sahibi
Sonunda Buda Oldu Şok Adamı Yutan Yılan

ßu ne ya inanamadım

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
ahhhhhh bu ne ya yılan napmıs ole yaaa

bu hayvanlar o kadar seyi nası sindiriyo yaa okuz falan yutuyo bunlar bide

DaRKoRaNGe

Üye
gerçekse iğrenç,hiç sevmediğim hayvanların başında geliyor yılan,hem sevmem hemde çok korkarım.

RockFord Fosgate

Üye
ohaa bu ne ya!!!adamı yutmus resmen!!adam nasıl uyanmamıs anlamadım bn ama???tabı gercekse cok ıgrenc!!

kikaksk

kikaksk

Üye
miğdem bulandı ya ....

S1FR3K1R1C1

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(RockFord Fosgate &#064; Mar 9 2006, 04&#58;56 PM) [post=293496]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ohaa bu ne ya&#33;&#33;&#33;adamı yutmus resmen&#33;&#33;adam nasıl uyanmamıs anlamadım bn ama???tabı gercekse cok ıgrenc&#33;&#33;
[/b][/quote]Walla ßabacan Email Adresime Geldi Gerçek&#39;mi ßilmiorum Ama Yılanın Sıkarak İnsan Kemiklerini Kırdığını ßiliyorum.. ßunlar Öküz Boğa Timsah Ne ßulursa YutuyorLar...

irun

irun

Üye
adam uyanmışta olsa engel olamazdı yutmasına. bunlar kurbanına sımsıkı dolanıp sonra kafasından başlayarak yutuyo büsbütün. anaconda yı izlemişsinizdir. oradaki gibi.
sonrada midede eritiyo yavaş yavaş. günler boyu başka bişey yemeden bu sayede hep tok kalıyo.
ta ki midesindeki kurban (zebra, geyik, öküz, antilop, insan vs. ) tamamen hazmedilene kadar...
vahşi doğa feci ya

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
yok artık yaaa bence war bunda bi iş sinek ısırsa uyanırım ben adamı koca yılan yutmus tık yok uyanmamıs ölemi

crows

crows

Üye
ıyyy kendime oldugunu hayal bile etmesi iğrenç ulan hayyyyy nerden buldun cihan kardeş bunu yaww midem kalktı

HuMuRGaN

HuMuRGaN

Üye
en nefret ettigim hayvan gerçekdir onlar ne bulursa yutuyorlar bi arada domuz yutmuşmuşlardı ama yılan sindiremedigi için ölmüştü yılanı açmışlar bakmışlarki domuz var

SANCAR

SANCAR

Üye
off bi tuhaf oldum ya

hidayet

hidayet

Üye
doğanın kanunu bu buldunmu affetmiyeceksin ne olursa olsun

pskolojik maynağ

pskolojik maynağ

Üye
yuh yani nasıl yemiş bea

FrontmaN

FrontmaN

Üye
İneği yutan, insanı da yutar.

tofy

Üye
ayyyyy çok korkunç

ama bu yılanlar böyle işte daha öncede çocukları yutan yılanlar olmuştu o da neden dışarda uymuş hay allah

çok fena bir durum

kırizantem

Üye
iğrenç ya midem kabardı

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Ihhggg one yaa bende vardı ama word dosyası olarak gene içim ürperdi... (

requiemksk

Üye
bu nedir yaaaa.. yeni yemek yemistim,kusucam walla simdi foruma

KAROLİN

Üye
iğrenç walla ya offf o ne öyle allahım peki ben bişe dicem bu yılan sonra tabi hareket edemiş yığılmıştır öle demi

Üst Alt