Son Zamanlarda Çıkmış Parçalar?

Konu, 'Müzik' kısmında van_hoijdonk tarafından paylaşıldı. Okunma: 39217 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Son Zamanlarda Çıkmış Parçalar?

Arkadaşlar son günlerde gündemde olan ve dinlediğiniz yerli-yabancı parçaları belirtirseniz sevinirim.

Benim için öncelik slow şarkılarda. :(

Yazan: van_hoijdonk
  2. şebnem ferah---bling 182 always

3. Sanırım maxicep üyelerinde müzik ruhu yok. :(

4. detone, metropolis, tool, anathema, souad massi, noir desir, radiohead vs vs

5. İrem - hadi git

tan - fu ll seri :)

serdar ortaç - dansöz

ayna - ay değil mevsim değil

Bunlar

6. ben bu ara serdar ortaç'ın albümünü,nil'in pırlantasını,ferhat göçer'i,sean paul'u, harun kolçak ve levent yüksel'in albümlerine takmış durumdayım :good:

7. Sagopa Kajmer, Mt, Raziel, Sansar, Mozole Mirach Su aralar Dinledigim Yerliler Rap olarak Albüm olarak Raziel - Mekan-ı Cehennem Albümü süper Sansarında ortak albümü olan Rapozof, Ulaş, Sansar - 3ün1i albümüde cok güzel.. herkeze tavsiye nede olsa int. albümleri korsana girmio :)

8. bu aralara dj tiesto,serdar,funda arar karışık takılıyom ha iremide unutmamak lazım..

9. Kin_ittifak abi indirmeye kalktımda hiç birini bulamadım (sago hariç)

sen nerelerden indiriyorsun p.m bekliorum

10. Neslihan ve Okan var Süper slow şarkıları var. Tavsiye ederim. ;)

11. gülben ergen-giden günlerim oldu (süper), ercan demirel-elveda deme bana, murat boz-özledim
    bu 3 ünü şiddetle tavsiye ederim ;)

Son Zamanlarda Çıkmış Parçalar? konusuna benzer içerikler

1. Çok mükemmel ve son zamanlardaki en hit parça dinle indirr... ( 28 Mayıs 2009 | Yabancı Melodiler / Zil Sesleri )

Zippyshare.com - Ian Carey - Keep On Rising (Radio Mix)-2.mp3
  2. Son zamanlarda veda konuları hakkında ( 5 Eylül 2009 | Konu Dışı )

Arkadaşlar işiniz olabılır.Canınız sıkkın herşey ağır geliyor olabilir yada bir üyeye kızmış artık ondan bıkmışda olabilirsiniz.Hangi sebepden olursa olsun lütfen veda konuları açmayalım gidecekseniz sessiz sedasız gidin.Eğer arkadaşlarınızı...
  3. N8 in son zamanları :( ( 25 Nisan 2011 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Arkadaşlar bilenleriniz vardır ben bi abimin oyun yüklememi istemesi üzerine onun N8ini 5 günlük almıştım sonra süre uzadı incelemeyi tamamlamak istedğimi söyledim oda tamam biraz daha kalsın ben N97 yle idare ederim zaten özlemişim dedi :)...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 18:08:38