Öneri Son kez soruyorum, hangisi? (Z2 vs. Z3 Compact)

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Son kez soruyorum, hangisi? (Z2 vs. Z3 Compact)
Arkadaşlar daha önceden konu açmıştım yakında telefon alacağım diye, para neredeyse denkleşti ama çıkmazlardayım. :D (Z1 Compact'tan vazgeçtim) Z2 ve Z3 Compact arasında kaldım. Z2 alırsam büyük ihtimalle ithalatçı garantili alacağım ama Z3 Compact'ı alırsam distribütör garantili alacağım. Eğer yaparlarsa yıl sonuna kadar beklemeyi düşünüyorum yılbaşı indirim için. Telefonun ekran boyutu ve güncelleme alma süresi beni pek ilgilendirmiyor aslında. Sadece uzun süre kullanımda kasma istemiyorum. (Oyunlar dahil) Benim için en önemlisi kamera. Hem gündüz hem gece hangisi daha iyi? ve SD kart alıp onu müzikle baya bir doldurucam. Walkman müzikleri okumakta veya albüm kapaklarını göstermekte sıkıntı yaratır mı? Özellikle Sony kullanıcıları yorum atarsa sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Fiyat farkları pek yok. Z2 den kullanan çoğu kişi memnun, 1 gb ram fazla olması falan fazla önemli değil 2 de yetiyo ama aynı fiyatlara z2 alınır bence. Büyük ekran olmasın ele otursun falan dersen benim gibi :D z3 compact da olur :D harbiden çok çelişkili zor karar vermesi :D ama sony bugün bile bütün z serilerine güncelleme veriyo o yönden sıkıntın olmasın. o yüzden ilerde ram in falanda sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
z3 compact al bence

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Fiyat farkları pek yok. Z2 den kullanan çoğu kişi memnun, 1 gb ram fazla olması falan fazla önemli değil 2 de yetiyo ama aynı fiyatlara z2 alınır bence. Büyük ekran olmasın ele otursun falan dersen benim gibi :D z3 compact da olur :D harbiden çok çelişkili zor karar vermesi :D ama sony bugün bile bütün z serilerine güncelleme veriyo o yönden sıkıntın olmasın. o yüzden ilerde ram in falanda sıkıntı olacağını düşünmüyorum.
Kamera olarak en iyisi hangisi sence? Z3 Compact'ta 12800'e kadar ISO var çünkü:)

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Z3 ü bilmiyorum ama Z2 ninki gayet yerinde ve mükemmel. Aralarında dağlar kadar bi fark olacağınıda düşünmüyorum ikisindende memnun kalırsın. Burda tercih yapmana yardımcı olacak şey ekran büyüklükleri ve boyutları olacaktır. İkisinide eline al bak diycem ama o kasa ikisindede hoşuna gidecektir :D

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Baktım zaten:D Z1, Z1 Compact, Z2, Z3, Z3 Compact, G2, G3, S5, Galaxy Alpha, 4S, 5S neredeyse hepsini ama Sony beni kendine çekiyor :D Kararsızım..

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Benim durumumu , düşüncelerimi yazmışsın. Hatta ben de aynı telefonu almayı düşünüyorum. Gel ikimiz de Z2 alalım. Uzun süredir her yerde araştırdım. Bence Z2 almalıyız.

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
G3 pilden elendi G2 eski model olduğundan. S5 plastik olmasından. 4s eski baya. 5s çok ufak. Alpha ideal bir seçim. Z1 hariç Z2 ve Z3 alınabilir en iyileri dersen
Z2 Z3
Alpha
Pilden kaybederim dersen G3

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Benim durumumu , düşüncelerimi yazmışsın. Hatta ben de aynı telefonu almayı düşünüyorum. Gel ikimiz de Z2 alalım. Uzun süredir her yerde araştırdım. Bence Z2 almalıyız.

Hadi hepimiz Z2 alalım. :D

• Beğen
Tepkiler: Rainesto, 0MG90, muhammettvurucu ve 1 kişi daha
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Baktım zaten:D Z1, Z1 Compact, Z2, Z3, Z3 Compact, G2, G3, S5, Galaxy Alpha, 4S, 5S neredeyse hepsini ama Sony beni kendine çekiyor :D Kararsızım..
Z1 compactı baştan beri düşünüyodun ama yenisini geldi onu ele. Z1 ide ele. S5 alpha falan hiç bakmazdım bile. 4S eskidi. G3 ve Z2(z3, z3 compact v.s) arasında kalsam bende sony seçerdim. 5S e bişey diyemem ora tamamen tercih meselesi hangi işletim sistemini istediğine bağlı. Z2,Z3,Z3 compact için seçeneklere bi telefon koyacaksan M8 olmalı ona bakmamışsın :D
Hadi hepimiz Z2 alalım. :D
Ooo grup indirimi var heralde bizde geliyoz :D

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Sony alma da...

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
:D
Z1 compactı baştan beri düşünüyodun ama yenisini geldi onu ele. Z1 ide ele. S5 alpha falan hiç bakmazdım bile. 4S eskidi. G3 ve Z2(z3, z3 compact v.s) arasında kalsam bende sony seçerdim. 5S e bişey diyemem ora tamamen tercih meselesi hangi işletim sistemini istediğine bağlı. Z2,Z3,Z3 compact için seçeneklere bi telefon koyacaksan M8 olmalı ona bakmamışsın :D

Ooo grup indirimi var heralde bizde geliyoz :D
Z1 Compact'ın sorunları beni kendinden bezdirdi zaten onu almam. Z3 Compact ile giderilmiş hepsi.

Z2 mi Z3 Compact mı beyler?

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
Serhan

Serhan

Üye
Z3 Kompakt alırsan , dayanıklılığından kazanırsın , suya daha fazla dayanıklı olmasından kazanırsın , ama boyuttan kaybedersin.
Z2 Alırsan , güncellemeden kazanabilrsin , suya dayanıklılıktan kaybedersin ve boyuttan kazanırsın.

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Z3compact bence hem garanti farki var. Ayrica z3 compact 720p ileride oyun konusunda z2 den avantajli olur. Ayrıca z2de isinma sorunlari okumuştum z3lerde yok bu. Z3compact al. Ha ayrica bi dost tavsiyesi çok kurcalarsan daha çok kafan karisir al z3compacti :)

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve 0MG90
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Z3 Kompakt alırsan , dayanıklılığından kazanırsın , suya daha fazla dayanıklı olmasından kazanırsın , ama boyuttan kaybedersin.
Z2 Alırsan , güncellemeden kazanabilrsin , suya dayanıklılıktan kaybedersin ve boyuttan kazanırsın.
Konuya yazdım. Güncelleme ve ekran boyutunu pek önemsemiyorum.
Kamera ve hızı benim için önemli.

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
bende Z3 compact diyorum

• Beğen
Tepkiler: 0MG90 ve muhammettvurucu
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
G3 pilden elendi G2 eski model olduğundan. S5 plastik olmasından. 4s eski baya. 5s çok ufak. Alpha ideal bir seçim. Z1 hariç Z2 ve Z3 alınabilir en iyileri dersen
Z2 Z3
Alpha
Pilden kaybederim dersen G3
Onları inceledim diye yazdım, almayı düşünmüyorum :)
Özellikle G3'ün hoparlörü çok kötü geldi bana, sesi arttırdıkça baya kötüleşiyor.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu