ŞOK! LG X130 NetBook 399 TL!

Sponsorlu Bağlantılar

elive

elive

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ŞOK! LG X130 NetBook 399 TL!

LG X130 hafifliği ve dizaynını akıllı özellikleriyle birleştirerek taşınabilirlik standartlarını bir üst noktaya taşıyor. Kullancılar X130 ile internette sörf yapıp, online oyunlar oynayabiliyor, çeşitli multimedya deneyimlerini her an her yerde yaşayabiliyorlar.
LG X130 1.6 Ghz’lik Intel Atom işlemciye, 1 GB Ram’e ve onu LG X110’dan farklı kılan 6 Cell bataryaya ve 6 saati* aşan kullanım süresine sahip.
LG X130 Netbook makineyi ayakta tutmanızı sağlayacak, bir kaç tıklama ile sistem hatalarını bulmanıza ve düzeltmenize olanak sağlayan “Smart Care” isimli bir sisteme sahip. Bu akıllı çözüm, içinde sürekli güncellemelere olanak sağlayan bir eşzamanlı uygulamaya ve birden fazla dil seçeneği sunuyor

Beşiktaş Fulya MediaMarkt Açılış Özel Fiyatı 399 TL dir.

Stoklarla sınırlıdır.

17 Aralık 2009 Sabah 06:00 da açılıyor..

18343.jpg

Ekli dosyalar

haltie

haltie

Üye
stokda ne kadar var acaba 10 20:)

suat4442

suat4442

Üye
lg x130 kullanıyorum harika ötesi format atmaya gerek bırakmayan LG SMART RECOVERY
lg ye özel lg smart on işletim sistemiyle 6 hücreli piliyle 5 saate kadar şarjıyla çok güzel... minibook almayı düşünenler mutlaka denemeli ben casper n450 işlemci netbook kullandın ama n280 işlemcili lg x130 şarjıyla ve diğer özellikleriyle harika....

Méc~

Méc~

Üye
Arkadaşım o parayı verdikten sonra git bi nokia 5800 al 450 tl'ye hem o bilgisayarda yapabileceğin herşeyi yaparsın hem cebinde taşırsın hem arama yaparsın hem navigasyon var daha nediim 5800 F0Rever!!!

Üst Alt