Soft Keyboard v0.10 Türkçe Klavye

Konu, 'Android Türkçe Uygulamalar' kısmında symbianware tarafından paylaşıldı. Okunma: 52277 | Cevaplanma: 99

1. ama mikrofon özelliği yok?

2. alısamadım ergonimik diyolar ama :D nasıl ergonomik anlamadım harfler cok bitisik ama güzel eline saglık en azından türkce karakterler cıkıyo zorunlu olarak kullanıyorum daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu diyorum ellerine saglık kardesim

3. nasıl eksikler?

şu an geliştirme aşamasında. t9 özelliği olan sürümü var fakat alfa sürümü olduğu için paylaşmadım.

dediğin gibi daha iyi bir türkçe klavye yok maalesef.. Hem pro'nun boyutu hemde kullanımı açısından en başarılı türkçe klavye.. kapasif dokunmatik kullanıyorum pek sorun olmuyor ama :)

4. teşekkürler kardeş eline emeğine sağlık.

5. teşekkürler ... eline sağlık.

6. merhaba arkadaşlar ben de klavyeyi tablet bilgisayarıma yükledim( vodafone tablet). klavye iyi güzel de ben şimdi orjinal klavyeyi kullanmak istiyorum ama orjinal klavyem de değişti farklı bir klavye oldu ve çok kullanışsız saçma sapan bir klavyeye dönüştü. ben bu işten hiç bişey anlamadım. lütfen bir yardım.

7. teşekkürler

8. eline sağlık

9. Merhabalar...

Program iyi güzel çalışıyor da F klavye düzenine geçemedim bir türlü.. F klavye düzeni olarak ayarladım ama nafile.. Giriş Yöntemi F klavye diyor, Q klavye çıkıyor. :) Bunun dışında bir sorun yok. Küçük ekranlı telefonlarda sıkıntı yalnız, malum harf sayısı artıyor :)

T11 Maxiphone. Denendi, çalışıyor.

10. ewlh saol cok yararli oldu

11. eline saglık güzel açıklama yapmıssın

12. Kardeş emeğine sağlık çok teşekkürler..

13. Süper paylaşım çok sağol:)

- - - Eklendi - - -

süper dedim ama şöyle bir sıkıntı var her seferinde klavyeyi ayarlamak gerekiyor. bir çözümü var mıdıtr acaba

14. Teşekkürle. O klavyeden yazıyorum :D

15. henüz yüklemedim

16. ellerine kollarına sağlık

17. Uygulamayı link2sd programı ile sistem uygulaması yaparsanız teli açıp kapattığınızda klavye değişmez.

Yüklüyor...