sms paketini iptal edemiyorummm

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
sms paketini iptal edemiyorummm
arkadaşlar ben aylık mesaj paketine üye oldum şimdide iptal edemiyorum iptal 5000 yazıp 7999 a gnderiyorum değerli abonemiz abone olmak için paket ismi iptal için iptal paket ismi sms bakiyenizi ögrenmek için bakiye paket ismi yazıp tekrar gönderin diye mesaj geliyo yardım edin arkadaşlar :off::angry:

oleştimaxi1

Üye
onu iptal edemiyosun kardeş. Ben bu yüzden müşteri hizmetlerine bi ton sövüp sayıp mail attım. Aradılar beni isteğiniz üzerine iptalini istermisiniz dediler o şekilde arayıp iptal ettiler. Aksaklılardan dolayı özürdileriz deyip kapatıyolar. Yada en basidinden 7048 veya 7038 olması lazımdı, "s" yazıp veya SİFRE yazıp yolla gelen şifreyle vodafonun sitesinden mesaj tafilerinden iptal eddebilrisn .

bveo

bveo

Üye
onu iptal edemiyosun kardeş. Ben bu yüzden müşteri hizmetlerine bi ton sövüp sayıp mail attım. Aradılar beni isteğiniz üzerine iptalini istermisiniz dediler o şekilde arayıp iptal ettiler. Aksaklılardan dolayı özürdileriz deyip kapatıyolar. Yada en basidinden 7048 veya 7038 olması lazımdı, "s" yazıp veya SİFRE yazıp yolla gelen şifreyle vodafonun sitesinden mesaj tafilerinden iptal eddebilrisn .

yahu biraz uyanık olun ayıık olun arkadaşlar o öyle ıptal edilmez vodafonun sitesine bi bakmış olsaydınız nasıl iptal edebileceğinizi öğrenirdiniz

anil_sz

anil_sz

Üye
İptal boşluk aldığınız paket ismini yazarak iptal edebilirsiniz. Ör/ IPTAL HYMAKSI ---) 7999

Eğer sorun hala devem ediyorsa 444 0 542 den yardım alabilirsiniz...

Üst Alt