SMS gönderemiyorum Çıldırıcam Acil Yardım Lütfen..

Konu, 'Turkcell Destek / Sorun / Şikayet' kısmında fasting88 tarafından paylaşıldı. Okunma: 30899 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. SMS gönderemiyorum Çıldırıcam Acil Yardım Lütfen..

AYLIK 10.000 sms bitmesine daha 13 gün var
    merkez numaram Doğru
    telefona Format attım
    hatttı başka telde denedim
    telde Başka Hat denedim
    türkcell Time gittim
    müşteri hizmetlerini aradım araştırıyoruz DEdiler

#33#0000#16* gibi bi kod girdim

herşeyi yaptım ama mesaj atamıyorum Ama dışardan bana mesaj geliyor
    arama yapabiliyorum arama Geliyor Tek mesaj gönderemiyorum Yeniden dene ve iptal hatası geliyor...

--------------- Ekleme ---------------

Biri Yardım etsin xS

Yazan: fasting88
  2. telefonda başka hat deneyince mesaj atabiliyor mu

3. aynı sorun bende de varya :/ arkadaşlar yardımcı olabilecek misini ? lütfen..

4. BEnce mesaj merkez numaraan değişmiş *133# tuşla açılan menüde mesaj bölümüne gir açılan menüde sms bölümüne tıkla sana mesaj merkez numarasını gönderir.bu dediklerim ücretsiz sonra mesaj ayarlarından mesaj merkez numarasını kaydet.

5. arkadaşlar bana yardım edin sms gitmedi *330*0000 yapıyorum - çıkıyo yardım edin hayatım söz konusu

SMS gönderemiyorum Çıldırıcam Acil Yardım Lütfen.. konusuna benzer içerikler

1. Lütfen yardım yoksa çıldırıcam ( 22 Eylül 2008 | Nokia S40 ve Java Destek )

arkadaşlar henüz acemiyim nereye açacağımı bilmiyorum konuyu buraya açmayı uygun gordum siz mazur gorun 6300 telefonum var dünden itibaren yaklaşık her dakka da bi açılıp kapanıyor aslında tam da açılıp kapanmıyor açılıp kapansa pin kodu...
  2. Avea Sms Gönderemiyorum(yardım lütfen) ( 17 Mayıs 2009 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaslar avea kontorlu hattım vardı 1 ay önce her yöne sınırsız dolayısıyla faturalı hatta gecis yaptım. Fakat faturalı hatta gectim geceli sms yollayamıyorum hic bir sekilde hic bir numaraya yollayamıyorum. Müsteri hizmetlerini aradım ##002#...
  3. Çıldırıcam Biri Lütfen Yardım Etsin... ! ( 11 Haziran 2012 | Diğer Cep Telefonları )

Meraba Arkadaşlar Geçen Sene Aldığım Nokia E66 Vardı Kullanmamışdım 4 5 Ay Telefonum Arızalandığından Dolayı e66'tıya dönüş Yaptım Fakat Kilit Kodu istiyor. Giriyorum Genelde Koyduğum Fakat OLmuyor. Yıldız + 3 + Yes + Power Tuşu İle Formatladım...
  4. Çıldırıcam Biri Lütfen Yardım Etsin... ! ( 11 Haziran 2012 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

Meraba Arkadaşlar Geçen Sene Aldığım Nokia E66 Vardı Kullanmamışdım 4 5 Ay Telefonum Arızalandığından Dolayı e66'tıya dönüş Yaptım Fakat Kilit Kodu istiyor. Giriyorum Genelde Koyduğum Fakat OLmuyor. Yıldız + 3 + Yes + Power Tuşu İle Formatladım...
  5. nokia 603 fp1 sms gönderemiyorum acil yardım ( 11 Ağustos 2012 | Symbian^3 Genel )

Arkadaşlar telefonu aldığım günlerde yollayamıyordum sonra kendi kendine düzelmişti sonra yine arasıra sms yollayamıyorum. bazen yolluyor bazen yollamıyor
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 6:04:00