Skype ile nasıl görüntülü konuşma yapılır? (Yardım)

Konu, 'Symbian^3 Genel' kısmında semih3408 tarafından paylaşıldı. Okunma: 5310 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Skype ile nasıl görüntülü konuşma yapılır? (Yardım)

Arkadaşlar abim neo v aldı. Önde kamera var ama görüntülü konuşma desteklemiyor. Skype ile olur dediler. İkimizde yükledik ama yapamadık. Abim Wi-Fi'den bağlanıyor ben 3G'den. Arama yapmaya çalışıyoruz. Kredi yok hatası veriyor. Bedava değil mi Skype? Kullanan varsa lütfen yardım etsin

Yazan: semih3408
  2. Konferans görüşme yapıcaksınız o numaradan aramaya çalışmış ondan öyle ama symbian cihazlarda skype ın görüntülü görüşmesi yok

3. Peki nasıl yapabiliriz? Android ve Symbian için program vardır elbet :)

4. malesef :) symbianda şimdilik yok

5. Kötüymüş. Neyse tekrar sağol hocam 2 gündür mesajlarıma anında cevap veriyosun :)

6. Denk geliyor kardeşim :)

7. Evet arkadaş cevap vermiş symbian için skypenin görüntülü versiyonu yok olacağını zannetmiyorum en azından birinci nesiller için işlemcileri görüntülü sohbeti kaldıracak seviyede görünmüyor ama belki ikinci nesil için yapılırsa işlemcileri yüksek olduğu için ilk nesillere uyarlanabilir performansı konusunda nasıl olur şimdilik mechul ama telefonun baya baya ısınacağı kesin çünkü skype de sesli konuşmada bile %100 dayanıyorsa video lu görüşmeyi siz düşünün artık. aynı anda hem kamera hem ekran hem hoparlör hem wifi veya 3G ne yapsak sıvı soğutma mı entegre etsek kine

Skype ile nasıl görüntülü konuşma yapılır? (Yardım) konusuna benzer içerikler

1. skype dan görüntülü konuşma ( 18 Ocak 2011 | iPhone - iOS Genel & Destek )

merhaba arkadaşlar ıphoneda skype üzerinden görüntülü arama yapılabiliyomu bilen varmı lütfen yardım?
  2. n 900 de skype ile görüntülü konuşma sorunu !!! ( 20 Şubat 2011 | Nokia Maemo )

n 900 de Voıp ten skype hesabımı aktif ettim denemek amaçlı kendi pc'me de skype yükledim ve bir başka isimle kulanıcı adı aldım yani teldeki ve pcde ki skype kullanıcı isimleri farklı .daha sonra pcyi adsl üzerinden internete bağladım telefonuda...
  3. nokia 701 fring ve skype görüntülü görüşme nasıl yapılır? ( 1 Şubat 2012 | Symbian S60v3 Destek )

arkadaşlar 701 e skype ve fring yükledim fakat programlar açıldıktan sonra kapanıyor acil olarak yardım edebilirseniz sevinirim bir de hangi programlar görüntülü görüşmeye elveriyor 701 de
  4. nokia 701 de skype ile görüntülü konuşma imkanı varmı? ( 11 Nisan 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

merhaba arkadaşlar.nokia s^3 dedik bu cihazı aldık ama skypeda görüntülü görüşemiyorum.bunun için bir yöntem varmı yada görüntülü görüşebilen skype versiyonu s^3 e uygun? lütfen bir çare bulun bana :(
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
29 Ağustos 2015 Cumartesi - 10:21:07