Skype ile nasıl görüntülü konuşma yapılır? (Yardım)

Sponsorlu Bağlantılar

semih3408

semih3408

Üye
    Konu Sahibi
Skype ile nasıl görüntülü konuşma yapılır? (Yardım)
Arkadaşlar abim neo v aldı. Önde kamera var ama görüntülü konuşma desteklemiyor. Skype ile olur dediler. İkimizde yükledik ama yapamadık. Abim Wi-Fi'den bağlanıyor ben 3G'den. Arama yapmaya çalışıyoruz. Kredi yok hatası veriyor. Bedava değil mi Skype? Kullanan varsa lütfen yardım etsin

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Konferans görüşme yapıcaksınız o numaradan aramaya çalışmış ondan öyle ama symbian cihazlarda skype ın görüntülü görüşmesi yok

semih3408

semih3408

Üye
    Konu Sahibi
Peki nasıl yapabiliriz? Android ve Symbian için program vardır elbet :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
malesef :) symbianda şimdilik yok

semih3408

semih3408

Üye
    Konu Sahibi
Kötüymüş. Neyse tekrar sağol hocam 2 gündür mesajlarıma anında cevap veriyosun :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Denk geliyor kardeşim :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Evet arkadaş cevap vermiş symbian için skypenin görüntülü versiyonu yok olacağını zannetmiyorum en azından birinci nesiller için işlemcileri görüntülü sohbeti kaldıracak seviyede görünmüyor ama belki ikinci nesil için yapılırsa işlemcileri yüksek olduğu için ilk nesillere uyarlanabilir performansı konusunda nasıl olur şimdilik mechul ama telefonun baya baya ısınacağı kesin çünkü skype de sesli konuşmada bile %100 dayanıyorsa video lu görüşmeyi siz düşünün artık. aynı anda hem kamera hem ekran hem hoparlör hem wifi veya 3G ne yapsak sıvı soğutma mı entegre etsek kine

Üst Alt