Skyfire Dosya İndirme Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hub

Üye
    Konu Sahibi
Skyfire Dosya İndirme Sorunu
Yine ben ve yeni bir sorun. Normalde telefonumdan dosya indirmem. Fakat bu aralar bilgisayara pek giremediğim için mecburen telefondan halletmeye uğraşıyorum. Fakat telefonda Rapidshare, Hotfile vb. siteleri açtığımda skyfire dışı hiçbir programda geri sayım ilerlemiyor. Skyfire'da ise geri sayım ilerledikten sonra indirme geliyor. %0dan başlayınca %2 oluyor ve birden kesiliyor. Bu sorunumu nasıl çözebilirim? Skyfire'da kendiliğinden iptal oluyor dosya.

celibar

celibar

Üye
Symbian opera mobile kullan.

masumruk

masumruk

Üye
bu sorun skyFire ın sorunu. Supportlarına mail at :)
Telefonun native browser ı ile çalıştırsan sanırım işini görür(bir üst yorumcu arkadaşıma katılıyorum ;) )

hub

Üye
    Konu Sahibi
Anlatamıyorum galiba. Rapidshare, hotfile vb. sitelerden dosya indirmeyi hiç denediniz mi? Geri sayımın ilerlemesi için Flash Player gerekiyor. Bu da sadece skyfire'da var. Farklı bir program önerecek var mı? Bu arada Opera Mobile'da da aynı şekilde.

celibar

celibar

Üye
Anlatamıyorum galiba. Rapidshare, hotfile vb. sitelerden dosya indirmeyi hiç denediniz mi? Geri sayımın ilerlemesi için Flash Player gerekiyor. Bu da sadece skyfire'da var. Farklı bir program önerecek var mı? Bu arada Opera Mobile'da da aynı şekilde.

Symbian Opera mobile ile rapidshare.com adresinden dosya indiriliyo.ve hotfile'ı bilmem ama rapid'den indirmek için flash gerekmiyo.telefonun kendi web tarayıcısı hariç flashi destekleyen tarayıcı yok.telefondan indiremiyorsan bilgisayardan indir.

donex92

donex92

Üye
Opera mobile v1.00 final programı ile kesinlikle ve kesinlikle geri sayımlı sitelerden dosya indirilebiliyor hem de cok hızlı bir sekilde..emin ol dene gör..:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt