Sizce Tvde Yayınlanan EN Güzel gsm operatör reklamı Hangisidir

Sponsorlu Bağlantılar

sizce tvde yayınlanan en güzel gsm operatör reklamı hangisidir

• avea

Kullanılan: 3 9.1%
  • vodafone

Kullanılan: 25 75.8%
  • turkcell

Kullanılan: 5 15.2%

• Kullanılan toplam oy
    33
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

arkadaşlar oylamada reklamda söylenen sözlerin gerçekleşip gerçekleşmediği kullanıcılarını kandırmaya çalışıp kandırmadığı gibi seçenekleride göz önünde bulundurursak sevinirim en azın operatörlere burada bir mesaj vermiş oluruz

• Beğen
Tepkiler: haltie

● aLuvi ●

Üye
Vodafone .. Hem çok reklam yapıyor zarara giriyor , hem de güzel indirimler , fırsatlar vs. yapıyor ..

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bende vodafone diyorum normalde tv de reklam çıktıgı zaman kanalı hemen değiştiriyorum ama vodefone reklamı çıktıgı zaman değiştirmiyorum ve izliyorum

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Vodafone reklamları iyi ya:)
Tcell,şahanla birlikte artık çok abarttı ,sıkıyor..

futbol123

futbol123

Üye
vodafone

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
turkcelin reklamında hiç gülmüyorumki ben çok saçma ve basit olmuş Hani şahan nede olsa cekedimi atsam tutat hesabı ama sen şu gözlere baksana yicek göz varmı bizde :kop:

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
tabii ki de Wodaaaaa .. peşine de avea gelir .. diğerinin adını dahi anmak istemiyorum ne kadar da sevimsiz :s

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
tabii ki de Wodaaaaa .. peşine de avea gelir .. diğerinin adını dahi anmak istemiyorum ne kadar da sevimsiz :s

güven abi dğeri dediğin operatörle iyi anıların yok galiba bende o operatörden vodafone taşıdım hattı

celibar

celibar

Üye
vodafone hem reklamları hem de kampanyaları uzun süreli ve güzel.avea'nın aslı ve kerem'mi cenk'mi bi adam varya ilk başlarda reklamı güzeldi fakat sonraları işi bozdular.biraz saçmaladılar.turkcell'in recep ivedik reklamları güzeldi.

haltie

haltie

Üye
vodafone tabiki gülerek izliyoruz:ehe

mazlum1790

mazlum1790

Üye
Vodafone... şafak sezer süper yapıyor yaa

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Vodafone akar :ehe

'Davut

'Davut

Üye
3 gsm şirketide kötü reklam yapıyor bence...Biraz daha eğlençeli şeyler yaparlarsa iyi olur
Ama içlerinde en güzel vodafone...

haltie

haltie

Üye
kimse recep ivediği beğenmiyor demek ki bende beğenmedim o karakter hiç komik değil

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
aynen halit sanki zorla reklam çek demişler Şahanda oynamış gibi cem yılmazda türk telekom reklamlarında oynuyor onada hiç gülmüyorum Şafak sezer 10 numara gidiyor bence kırmızı kelimeside slogan oldu :)

haltie

haltie

Üye
kırmızı:kop:

Yağmur

Üye
bence hepsinin reklamı kötü... vodafonenun kırmızısı, turkcelin celocanı, aveanında şu meşhur çifti sıktı gerçekten... yinede en iyisi turkcel diyorum ben....
bu arada şu 118 reklamı yapanlar var ya onlarada deli oluyorum...

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Halit ufuk arkadaş bizim beğendimiz reklama kötü dedi

KIRMIZI

haltie

haltie

Üye
KIRMIZI
:kop:

yüz onsekiz on sekizzz onnnnnnnnn sekiz onnnnnnnnn sekiz:off:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt