sizce turk telekomun altyapisi nasil ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burak

Üye
    Konu Sahibi
sizce turk telekomun altyapisi nasil ?
ewet arkadaslar.bircok kisi evinde turktelekomu tercih ediyor.sizce turktelekomun altyapisi nasil ? goruslerinizi bekliyecegim..tesekkurler

muslu1

Üye
Zaten bütün altyapı Türk Telekomun diğer şirketlerde bu alt yapıyı kiralayarak kullanıyor.

Soraux

Soraux

Üye
Çok berbat ikidebirde internet kesiliyo uydunet daha iyi olur ttnet beni deli etti pişmanım aldığıma:off:

GamerCoban

Üye
Telekom çalışıyor gerçekten, küçük bir rica üzerine evimin 140 m yakınına küçük santral (kutu), yapıldı. VDSL2 ye geçtim. Kesinti olmuyor, kesinti santralin size uzak olmasıyla alakalı birşey, yani telekomun suçu yok. Taşının çok rahatsız oluyorsanız, veya rica edin evin yakınına kutu yapsınlar, veya ödeyin 14 - 15 bin dolar santralden direk fiber optik çeksinler evinize, kesinti 0 a insin. Uydunet vs yalan.

Telekomumuz iyi çalışıyor bence, fiyatlarda fena değil. Türkiyede düzgün olan şeyler var hala :nono:

Burak

Üye
    Konu Sahibi
cihan kardes.
ewet santral uzaklığı ile alakalı bir durum olabilir.ayrıcada;
bu tür halka açık altyapıların 10 yılda bir altyapı yenilemesi yapılması gerek.
ancak burada (giresun) imkanlar kısıtlıymıs.1994 yılında yapılan altyapı kullanılıyor halen.
oldukca eski nette ve ev telefonunda kopuklar yasanıyor.ancak telekom il müdürümüz bize müjde verdi. :D 1 ay içerisinde yenilenicek tüm giresun altyapısı.
bakalım yine kopuklar yasanıcakmı...

kutluay5

kutluay5

Üye
cihan kardes.
ewet santral uzaklığı ile alakalı bir durum olabilir.ayrıcada;
bu tür halka açık altyapıların 10 yılda bir altyapı yenilemesi yapılması gerek.
ancak burada (giresun) imkanlar kısıtlıymıs.1994 yılında yapılan altyapı kullanılıyor halen.
oldukca eski nette ve ev telefonunda kopuklar yasanıyor.ancak telekom il müdürümüz bize müjde verdi. :D 1 ay içerisinde yenilenicek tüm giresun altyapısı.
bakalım yine kopuklar yasanıcakmı...
ben de giresundanım net gayet güzel çalışıyor ama sadece merkezde 8 mbit olayı var :D

Burak

Üye
    Konu Sahibi
bölge bölge ayırılıyor altyapı hazırlanırken.

daniel2039

Üye
Telekom çalışıyor gerçekten, küçük bir rica üzerine evimin 140 m yakınına küçük santral (kutu), yapıldı. VDSL2 ye geçtim. Kesinti olmuyor, kesinti santralin size uzak olmasıyla alakalı birşey, yani telekomun suçu yok. Taşının çok rahatsız oluyorsanız, veya rica edin evin yakınına kutu yapsınlar, veya ödeyin 14 - 15 bin dolar santralden direk fiber optik çeksinler evinize, kesinti 0 a insin. Uydunet vs yalan.

Telekomumuz iyi çalışıyor bence, fiyatlarda fena değil. Türkiyede düzgün olan şeyler var hala :nono:
kardeş senin küçük bir ricanla olacak şey değil o ama ne kadar şanslıymışsın ki hizmet alanındasın :)bizim bölge için 5 sene dediler şok oldum dağ başı sanmayın aydın-kuşadası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt