Sizce s4 mü htc one mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

umu8

Üye
    Konu Sahibi
Sizce s4 mü htc one mı ?
Arkadaşlar iki telefon arasında çok kaldım ikiside gerçekten çok güzel güçlü telefonlar bana göre artılarıda eksileride çok fazla örneğin htc one ın hoparlörü ekranı ve sense 5 ara yüzü süper ama kamerası ve güncelleme konusunda htc nin umursamaz tavrı eksi yönleri galaxy s4 için ise pili kamerası ve samsungun geliştirmiş olduğu özellikleri artıları peki ya sizce htc one mı yoksa s4 mü s4 ise hangi modeli 4+4 çekirdekli olan mı yoksa 4 çekirdekli model mi şimdiden teşekkürler ?

Lohengram

Lohengram

Üye
4 ile 8 çekirdek arasında tabiki fark var ama o kadar fazla değil bu konu hakkında Samsung açıklama yaptı. S4 tercihin olmalıdır.Samsung kalitesi[Güncelleme sıkıntısı yaşatmaz]S2 bile güncelleme almaya devam ediyorken bu cihaz hayli çok güncelleme alır,Amoled ekran vb. daha şık telefon bana göre S3 ile S4 şekil olarak :oke:

umu8

Üye
    Konu Sahibi
4 ile 8 çekirdek arasında tabiki fark var ama o kadar fazla değil bu konu hakkında Samsung açıklama yaptı. S4 tercihin olmalıdır.Samsung kalitesi[Güncelleme sıkıntısı yaşatmaz]S2 bile güncelleme almaya devam ediyorken bu cihaz hayli çok güncelleme alır,Amoled ekran vb. daha şık telefon bana göre S3 ile S4 şekil olarak :oke:

4 çekirdekle 8 çekirdeğin ekran kartları da farklı 8 çekirdektekini daha önce hiç duymamıştım sizce o nasıl karşılaştırma videolarında daha iyi performans veriyor gibi duruyor ama ? birde 8 çekirdek alırsam yurt dışından alıcam dili çevirmede ve güncelleme konusunda sıkıntı yaşar mıyım ?

umu8

Üye
    Konu Sahibi
konu günceldir yardım edebilecek yok mu ???

Türe

Türe

Üye
Kesinlikle Htc One. Kamera hariç her türlü üstün. Ha tabi birde oyunlarda fps kaybı olabiliyor.

ANIL

ANIL

Admin
2 telefonda güçlü ve memnun edeyecek düzeyde. Her iki cihazında üstün oldukları yerler var. Gidip incelemeni tavsiye ederim. S4 8 çekirdekli değil yalnız 2 farklı 4 çekirdekli işlemci var. Diğer model zaten ülkemizde satılmıyor. Ülkemizde satılan model testlerden daha yüksek puan alıyor.

Uygulama açılış süresi ve internet performansı karşılaştırmaları yer alıyor aşağıda. S4 genel olarak üstün. Tabi bunlar saniye farklar o yüzden telefonları kullanıp size hangisi yakın geliyorsa onu seçmelisiniz.

[video=youtube;kK88jbvPgXE]http://www.youtube.com/watch?v=kK88jbvPgXE&feature=player_detailpage#t=0s[/video]

[video=youtube;3SiiVeDVNk4]http://www.youtube.com/watch?v=3SiiVeDVNk4[/video]

messevim

messevim

Üye
tabii ki one

OğuzcanAbi

Üye
Htc one daha şık bence ama özellik bakımından samsung galaxy s4 dersen sen hangisini alırsın ikisinide almam note 3 ve sony xperia z ultra yı beklerim :)

47MaDo47

47MaDo47

Üye
bence s4

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Şıklık istiyorsan htc one

Üst Alt