sizce nasıl? almalımıyım...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mrt-06

mrt-06

Üye
    Konu Sahibi
sizce nasıl? almalımıyım...

CEP BİLGİSAYARI
Android 2.2 Froyo işletim sistemi ile Wifi üzerinden gerçek internet deneyimini tüm mükemmeliği ile yaşayabilirsiniz.

OYUN KONSOLU
Android Market’ten indireceğiniz oyunlar ile harika vakit geçireceksiniz.

MULTIMEDIA PLAYER
MP3 ve MP4 Playerlarınızı bir kenara bırakabilirsiniz. Polypad Minipad 5 kompakt boyutları ile her zaman yanınızda olacak. Ayrıca videolarınızı TV’ye aktararak izleyabileceksiniz.

ULTRA MOBİL
Sadece 125 gr ağırlığında 115*75mm ebatları ile bütün bu özellikleri sınırsız mobilite ile gerçekleştirebileceksiniz.

TEKNİK: Polypad MINI, 600mhz işlemcisi , 256MB Ram, 16GB’ye kadar arttırılabilir 2 GB hafızası, uzun pil kapasitesi ile size maksimum donanım performasını sağlar.
INTERNET : PolyPad MINI ile Wifi sayesinde gerçek internet deneyimi tüm taşınabilirliği ile sizi bekler.
EMAIL : Size özel tüm email ve gmail hesaplarınızı kablosuz olarak yönetebilirsiniz.
FOTOĞRAF : PolyPad MINI dijital fotoğraf ve video albümünüz olarak kullanılabilir.
VIDEO : 4.3’’ ekranı ile videolarınızı seyredebiirsiniz. TV Out özelliği ile görüntüyü TV’ye aktarabilirsiniz.
MÜZİK : PolyPad MINI taşımaya elverişli boyutları ile sevdiğiniz sanatçılarınız tüm şarkıları hep yanınızda olabilir, her an dinleyebilirsiniz.
SOSYAL AĞLAR : Polypad MINI sayesinde arkadaşlarınız ile iletişiminiz anlık olarak devam edecektir. Facebook, Twitter, MSN messenger,Skype türü uygulamaları en rahat biçimde kullanabileceksiniz.
OKUMA : PolyPad MINI ile kitaplarınızı okuyabilirsiniz.
UYGULAMALAR : Google Android 2.2 Froyo işletim sistemini kullanan PolyPad MINI Android market uygulama dükkanı ile birçok binlerce uygulamayı rahatlıkla yükleyebilirsiniz.
OYUNLAR : PolyPad MINI ile dokunmatik oyunları oynama keyfini yaşayabilirsiniz.
OFİS : PolyPad MINI ile (wod, Excel, PDF) türü ofis dökümanlarınızı görüntüleyebilir ve değişiklik yapabilirsiniz. Ayrıca Hesap makinesi, not alma, takvim, saat tipi özellikleri ile organize olabilirsiniz.
PİL : 10 saat müzik, 8 saat web ve 5 saata kadar kullanılabilir.

:tşk:

Bugün optimumda gördüm çok hoşuma gitti sizce nasıl ben androiden pek anlamam

enaa_881

enaa_881

Üye
kardeş fiyatı nedir

----------Eklendi @ 20:49:15 ---------- Yazıldı @ 20:47:31 ----------

kardeş bu aletten çok iyi performans alamazsın ama böyle bişey istiyosan samsung s wifi 5.0 var 500 e yakın bi fiyatı var

mrt-06

mrt-06

Üye
    Konu Sahibi
fiyatı 175tl

----------Eklendi @ 16:25:08 ---------- Yazıldı @ 16:24:45 ----------

175 tl

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
çok performanslı birşey istiyosan hiç alma daha iyi modellere bak

enaa_881

enaa_881

Üye
kardeş aleti ne için alacağını bilmiyorum ama bu aletten hiç verim alamazsın karar senin
ha eğer ucuz bişey alacaksan en azından ekranı kapasitif olsun

Peocawe

Peocawe

Üye
Sadece internet, müzik, video vs. gibi şeyler için alırım diyorsan al güle güle kullan. Fakat oyunları zevkle oynamayazsın. Yani çoğu oyunu kaldırmayacaktır.

baranselona

baranselona

Üye
bende test ettim optimumda :D bu alet gerçekten berbat onu söyleyeyim dokunmatik çok kötü ve cidden çok yavaş kesinlikle önermem...

mrt-06

mrt-06

Üye
    Konu Sahibi
ben daha önce hiç android almadım (gülmeyin) oyun kaldırma derken yani nasıl oluyo telefon gibi değil galiba

Peocawe

Peocawe

Üye
ben daha önce hiç android almadım (gülmeyin) oyun kaldırma derken yani nasıl oluyo telefon gibi değil galiba

En basit örneği ram'i yetmez. O cihazın özelliklerine bakmadım ama tahminen 256mb ram ve 600mhz işlemcisi vardır. Daha fazlası o fiyata sanmam. Ekran kapasitif değildir ve hiç bi işine yaramaz. Gücüm buna yetiyo daha çıkamam dersen al ama pişman olacağın bi seçim olur bence. Bir süre sonra çok iç çekersin keşke dinleseydim forumda ki arkadaşları felan. :P Dediğim gibi o özellikde yine oyun oynayabilirsin ama çok zevk alamazsın. Benden bu kadar iyi forumlar. :)

Aynen yukarıda da yazıyormuş 600mhz işlemci hızı ve 256mb ram dikkatli okumamıştım. :D

mrt-06

mrt-06

Üye
    Konu Sahibi
normali kaç ram ve mhz yani ideali....

enaa_881

enaa_881

Üye
kardeş 1 alacağın alet kapasitif ekranlı olmalıki dokunmatiğinde sıkıntı yaşama
2 herşeyi yapayım oyun oynayayım film izleyeyim internete gireyim ve bunları belli bi hızda yapayım dersen 512 mb ram 1ghz işlemci lazım diye düşünüyorum yada en azından 800 mhz işlemci
böyle bi aleti alıpta paranın boşa gitmesini istemem

Peocawe

Peocawe

Üye
tablet için en az 1ghz işlemci ve 512mb ram olması gerekir. Benim için bu idealdir.

mrt-06

mrt-06

Üye
    Konu Sahibi
tmm arkadaşlar benim oyunla işim yok internet ve medya.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt