sizce en iyi HTC???

Sponsorlu Bağlantılar

ahmetoran

ahmetoran

Üye
    Konu Sahibi
sizce en iyi HTC???
N8 telefonum var ve bu ay telefon almayı düşünüyorum. Büyük ihtimalle Htc olacak. Aklımda one x var. sizce hangisi olmalı ?

KayraBey

KayraBey

Üye
aklına uy derim :)

enverpa_a

enverpa_a

Üye
Htc one x ile one s arasinda fazla bir fark yok boyut icin one s tercih ederim

ahmetoran

ahmetoran

Üye
    Konu Sahibi
fark yok diyosun da dört çekirdek ...

• Beğen
Tepkiler: krazy

yorgunazrail

Üye
htc xe derim

klongs

klongs

Üye
one s derim one x te 4 çekirdek var diye alma 4 çekirdeği tam kullanamıyorsun

Gececi43

Üye
one s tek geçerim

• Beğen
Tepkiler: krazy ve |SEÇKiN|
n000k

n000k

Üye
benimde aklımda one s var şuaralar ama . pil 1650 mah.. sizce yeterlimi? pil optimizasyonu yapmışlar mıdır? uzun gider mi şarjı telin?? fikirlerinizi paylaşsanız..

muratbeyim

muratbeyim

Üye
Ben de kararsız kalmıştım ama bugün karar verdim. Fiyat ve verimlilik kıyaslaması yaparsak One S şu anda en iyi smart telefonlardan birisi. Çekirdek sayısı sizi yanıltmasın.

klongs

klongs

Üye
benimde aklımda one s var şuaralar ama . pil 1650 mah.. sizce yeterlimi? pil optimizasyonu yapmışlar mıdır? uzun gider mi şarjı telin?? fikirlerinizi paylaşsanız..

one x e gore daha uzun gider

• Beğen
Tepkiler: n000k
n000k

n000k

Üye
one x e gore daha uzun gider
hmmm evet onun farkındayım zatn çünkü x in ekranı daha büyük.. yalnız kafamı kurcalayan sensation Xe nin pili 1730 mah.. 80 mah fark var ve çoğu okuduğum yerde tabi kullanıma göre en az 1 gün gidiyormuş.. bu one s te nasıl olur acaba.. ayrıca android 4 ile optimizasyon yapılcak falan diye okumuştum acaba bir düzene girmişmidir bu olay??

klongs

klongs

Üye
android 4 var one s te one s te qualcomm s4 var28 nm kalınlığı xe de qualcomm s3 var one s te enerji tüketimi daha düşük kraitten dolayı

• Beğen
n000k

n000k

Üye
android 4 var one s te one s te qualcomm s4 var28 nm kalınlığı xe de qualcomm s3 var one s te enerji tüketimi daha düşük kraitten dolayı
:) iyiii.. o zaman one s siparişi verelim.. haziranda kısmetse elimde olcak.. yurtdışından o zaman gelcek akrabalarda :) saol cvpladığın için beni..

klongs

klongs

Üye
:) iyiii.. o zaman one s siparişi verelim.. haziranda kısmetse elimde olcak.. yurtdışından o zaman gelcek akrabalarda :) saol cvpladığın için beni..

bir şey değil kötü olursa bana suç atma :D

• Beğen
ulaş213

ulaş213

Üye
tabikide one x ben sipariş verdim geliyor hem 1300 lira : ) one s te 1200 lira olsun ne olucak ki 100 tl daha verebilirsin bence hem one x ekran boyutu video vs izlerken daha iyi hem de görünüm olarak 10 numara duruyor bence one x al derim mesela samsung note çok abartı ama one x abartı değil tam ayar ayrıca youtube ta araştır videoları var ba bakalım incelemelerde eline alan kişinin elinde çok mu büyük duruyor sana göre ama bence gayet ideal bir telefon ve 32 gb hafıza : ))

5800XMBLACK12

5800XMBLACK12

Üye
one s amoled ekrana sahip bu daha ince oluşunu sağlıyor ayrıca ekranın küçük olması tam hakimiyet sağlıyor çekirdek sayısı pek önemli değil hız farkı çok olmaz ekran çözünürlüklerini tam hatırlamıyorum eğer ikisi de aynıysa one sde daha net ekran olur

• Beğen
B2Production

B2Production

Üye
bütçene göre one s iyi olur hocam :)

• Beğen

Üst Alt