Sivri Sineğin Kanadından Çıkan Ses

Konu, 'Garip ve İlginç Olaylar' kısmında X-LifeHard tarafından paylaşıldı. Okunma: 2693 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mehmet ve serif55 bunu beğendi.
  2. çok güzel bi paylaşım arkadaşım,,,küçücük sivrisinek bile her anında şükrediyormuş ama sivrisinekten milyonlarca kat daha özenle yaratılmış olan insan ın şimdiki hali gerçekten içler acısı :(

3. Ders almalıyız bir kitabta okumuştum bütün hayvanlar Allahı zikredermiş bunlardan en az zikredeni eşekmiş oda günde 5000 kere zikredermiş gerisini siz düşünün

4. "Allah bir sivrisineği misal vermekten utanmaz" diye ayet var O'nun niye sivrisineği örnek verdiği şimdi daha iyi anlaşılıyor..

5. Arkadaşlar inancınıza saygım sonsuz fakat her şey doğru değildir ben oradaki sesi ses kaydına aldım ses hızını 2 katına çıkardım normal insan sesi oldu 4 katına çıkardım kuş sesine benzedi 6-7 katına çıkardığımda ise çalışan bir motor sesine benzedi hiç bir hızda sivrisinek sesini vermedi sonuçta ses hızı düşürülmüş bir sivri sineğin sesi ne çıkarsa çıksın yükselttiğimizde yine sivrisinek sesi vermesi gerekirdi ama malesef sivrisinekle uzaktan yakından alakası yok bildiğimiz insan sesi bunun kanıtı alttaki linkte.

Sivri Sineğin Kanadından Çıkan Ses - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

6. bir sivri sinek değil kedinin nefes alışı dahi Allah'ın bir ismi sesindedir

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.