sivilceye ne iyi gelirr ??

Konu, 'Sağlık Köşesi' kısmında Kingmortall tarafından paylaşıldı. Okunma: 12393 | Cevaplanma: 12

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sivilceye ne iyi gelirr ??

arkadaşlar benim sivilcelerle başım dertte sivilce izleri var yüzümde sivilce çıkıyor acaba limon sürsem iyi gelirmi veya başka bişey bilen varsa yardım edebilirmi

Yazan: Kingmortall
    mekanik bunu beğendi.
  2. Valla otuz yıllık ömrümün 15 yılını sivilcelerle uğraşarak geçirdim ve anladım ki üstten sürülen hiç bir şey fayda tmiyor.. içten geliyor bu meret..

Yağlı şeyler yememeye çalış diycem sadece.. Gerisi genlerinle alakalı, yani kaçış yok..

3. Kızmayın ama pislik birşey olsada bilim adamları tarafından kanıtlanmış birşey.Sivilcelere tek ii gelen şey.Maalesef Erkeklerin spermi

4. diş macunu sürmeyi dene, bende şuanda işe yarıyor, gece sür gündüz kızarıklığını almış ve sönmeye başlamış oluyo. Bende discovery channelde görmüştüm. İşe yaradı bende

5. yağlı şeyler yemeyeceksin..

6. sivilce ilacları var onları kullan derim

7. ergenlikte çıkar eğer aşırı seviye seyir ediyorsa iyi bir dermotolog şart yoksa kalıcı izlere yol açar bilip bilmeden hiç bir şey sürme hele tuncerin dediğini düşünme bile:)
    yağsız yiyecek ve temizzliğine dikkat et bende sorun yasadım bu konuda sana moos kükürtlü sabunuda öneririm eczaneden al pişman olmazsın:oke:

8. Haklısın halit abim :kop::kop::kop:

9. sağolasın kardeşim yanlış anlama

10. yok abim yaa nie yanılıs anlıyım.Olur böyle vakalar :):kop:

11. höh yane höh deneyen varmıdır xS

12. bilmem ama firmacunu olcayını tavsiye etmem.Yüzün başbayahi düşebilir

13. sodanın iyi geldiği söyleniyo bir de iphone'un yaydığı kırmızı ve mavi ışıklarmış bu da yeni çıktı....:hmmm

sivilceye ne iyi gelirr ?? konusuna benzer içerikler

1. DikkaT DikkaT!!! I Phone SiviLceye akNeye iyi geLiyormus.!!

Popüler cep telefonu iPhone için geliştirilen ve kırmızı-mavi ışık veren bir uygulamanın sivilceleri iyileştirdiği ve cilt sağlığına iyi geldiği iddia ediliyor.. AcneApp adlı uygulamaya ait web sayfasında, araştırmaların ışık tedavisinin,...
  2. Suratimdaki Sivilceler Ne Zaman Gider?

Merhabalar :) 17 yasindayim,13 yasimdan beri suratimda sivilce cikiyor.Cok abartilcak bi seviyede degil fakat.Illaki rahatsiz ediyor beni.Jilete vurayim diyorlar vurma diyorlar.Ne yapmaliyim sizce ?
  3. ide nedir ?

Sözlükte "ide" ne demek?1. Uzay ve zamanın ötesinde, öznenin dışında, kendiliğinden var olan, duyularla değil yalnızca tinsel olarak algılanabilen asıl gerçeklik, düşünce, fikir İde kelimesinin ingilizcesi [IDE] n. idea, concept,...
  4. sivilcelere karşı ne yapmalı

arkadaşlar benim yüzümde çok şükür hiç yok ama abim bu olaydan çok şikayetçi yüzünün beyazlamasını sivilcelerin gitmesini ve diğer izlerin yok olmasını istiyor bunun için bildiğiniz bitkisel kürler varsa lütfen anlatın şimdiden teşekkürler:)
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 13:10:01