siteye giriş yapamıyorum!

Sponsorlu Bağlantılar

diyar21

diyar21

Üye
    Konu Sahibi
siteye giriş yapamıyorum!
öncellikle yeni maxicep sitemiz tüm üyelere hayırlı olsun emeği geçenlere teşekkürler yalnız bi serzenişte bulunmak istiyorum daha önce(ağustos ayında) güvercin adıyla üye olmama rağmen giremedim şifrenizi email adresinizi bırakarak alabilirsiniz dendi bende bırakıyorum kabul etmiyo tanımlanamadı diye uyarı aldım halbuki doğru vermiştim ve malesef tekrar yeniden üye oldum bu konuyu yöneticilre email olarak attım yalnız cvp gelmedi umarım birdaha böyle sorun yaşanmaz

gknky

gknky

Üye
kardeş ilk verdiğin e-maili yaz maxicepe ...
ona gelio mail

BOSCH

BOSCH

Üye
üye olurken verdiğin maili yazmalısın

diyar21

diyar21

Üye
    Konu Sahibi
V.I.P' Alıntı:
üye olurken verdiğin maili yazmalısın
hocam verdim ama olmadı ne yapalım zaten topu topu iki mail adresim var biri olmazsa diğeri olur ikisinede tanımlamadı diye uyarı verdi bende yeniden üye olmak zorunda kaldım sırf böyle bir sitenin güzel bilgi ve paylaşımlarından yararlanmak için

monaco

Üye
ne zaman gelıyo bu mesaj

monaco

Üye
dosya lınlerı nerde kardes yardımcı olacak bır uye kardes lutfeeeeeeeen

fbcagdas

fbcagdas

Üye
evet kardes aynı sorunu bende yasadım eskiden ismim marsi idi şimdi fbcagdas oldu yeniden üye oldum

Zero

Zero

Üye
Bu tür durumlar tamamen üyeden kaynaklanıyor, geçerli bir mail adresi verilmesi durumunda kabul edilmemesi sözkonusu değil. Pek çok üye,
siteye üye olurken bu tür bilgilere gereken önemi vermediği için telafisi güç sorunlar ortaya çıkıyor..

"güvercin" nickli üye dikkatsizlik sonucu üye mail adresi olarak gibi bir mail adresi vermiş.
Mail adresi düzeltildi, tekrar şifre almayı deneyebilirsiniz

"marsi" nickli üyenin ise geçerli bir mail adresi var, muhtemelen hatırlayamadınız

hasisa

hasisa

Üye
şifre maillerde bana 7nci de geldi sorun olabiliyor

monaco

Üye
nasıl 7 ıncıde geldı kardes

monaco

Üye
yanı 7 kezmı denedın

monaco

Üye
mıllet takır takır mesaj atıyo bızde tık yok yardım olanakları bıraz daha acılımlı olbılır

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
7 kere denemiş, 7'ncisinde e-mail geldiğini demek istiyor. ;)

Ozan

Ozan

Admin
Çok sayıda mail geldi arkadaşlarımızdan.

Herkesin genel hataları şunlar :

- Şifremle giriş yapamıyorum neden ? ( arkadaş forumda ne duyuruyu okumuş ne ana sayfayı görmüş, heryerde şifrenizi yeniden almanız gerektigini söyledik )

- Şifre hatırladan şifremi istedim fakat gelen şifreyle giriş yapamıyorum ( Bu imkansız, eger adımları doru yaptıysanız yeni şifrenizi almış olacaksınız )

- Kayıtlı oldugum nick şu fakat mail adresini hatırlamıyorum . ( Mail adresi bilgileri yollandı )

- Kayıt esnasında mailimi şu girmiştim fakat artık o maili kullanmıyorum, yeni mailime şifre gönderin. ( Profillerine yeni mail girilerek şifre resetleme linkleri yollandı )

- Bana herhangi bir mail gelmiyor, gelen kutumda göremiyorum ? ( Bazı mail servisleri Junk-Email, SpamBox vs. gibi inbox harici mesaj kutularına mesajları yönlendirebilmektedirler, diger klasörleri de kontrol ediniz )

Son bir hatırlatma, şifreniz resetlendikten sonra karmaşık bir yapıda olacaktır, şifrenizi kontrol panelinden kendinize özgü tekrar ayarlayabilirsiniz..

güvercin

güvercin

Üye
değerli maxicep yöneticilerine sorunumu düzelttikleri için teşekkür ediyorum hatamdan ötürü kimse kusura kalmasın ayrıca yapılan yanlışlığı siteye mal etmek istemedim galiba hakkımda yanlış bir düşünce oluşturmuşum

katibim

katibim

Üye
mesela benimki hemencecik geliverdi:rolleyes:

Ozan

Ozan

Admin
güvercin' Alıntı:
değerli maxicep yöneticilerine sorunumu düzelttikleri için teşekkür ediyorum hatamdan ötürü kimse kusura kalmasın ayrıca yapılan yanlışlığı siteye mal etmek istemedim galiba hakkımda yanlış bir düşünce oluşturmuşum

önemli degil rica ederiz

çok sayıda mail geliyor ama imkanım oldukça cevaplıyorum işlemlerinizi yaparak .

rambo24

rambo24

Üye
ben infazcı bugün 4 defa mail yolladım hiçbir cevap gelmedi eski mailim yahoo iptal oldu bana yeni şifre lazım site değişti şifre yollarmısınız ben yine infazcı olarak giriş yapayım adresim bu [email protected] sonrada bu formalite olarak yazdığım rambo24ü üyelik olarak iptal edin ok acele cevap bekliyorum OK KANKA AYNI SORUN HEMEN HEMEN BENDEDE OLUYOR YARDIM EDİN PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

UndeRqRo.uNd

Üye
mailler hemen geliyor ama sorun yaşayanlar adminlere pm atsınlar. geçici şifre oluşturulsun.

Üst Alt