site alakasız sürüm ile açılıyor

Sponsorlu Bağlantılar

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
site alakasız sürüm ile açılıyor
masaüstünden giriyorum mobil veya opera miniyle mobilden giriyorum masaüstü veya opera mini ile opera mini ile giriyorum masaüstü veya mobil ile açılıyor genelde ilk girişte yanlış açılıp giriş butonuna tıklayınca doğru sürüme dönüyor:) @Ozan
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
SS olmasa var ya..

• Beğen
Tepkiler: ghstr ve DeV/AsA
Ozan

Ozan

Admin
Su an sorun var mi hala acaba ?

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Su an sorun var mi hala acaba ?
az önce firefoxtan giriş yaptım opera mini ile açıldı giriş butonuna tıklayınca masaüstü sürüme döndü:)
user agent: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; rv:44.0) Gecko/20100101 Firefox/44.0

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
bu alakasız sürüm opera mini sürümündüde var

Ozan

Ozan

Admin
Sorun tamamen düzelmiş olmalı arkadaşlar ...

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
asigsasi

asigsasi

Üye
Sorun tamamen düzelmiş olmalı arkadaşlar ...
şimdi hepsi birbirine bağımlı olmuş telefondan opera mini ile gezerken pc yi açınca da opera mini teması geliyor. pc de masaüstü temayı bırakınca telefonla girince masaüstü görünüm geliyor yani düzelmemiş.

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
- S.O.U.L.F.L.Y -

- S.O.U.L.F.L.Y -

Üye
ne oraştırıonuz adamları alttan girmek istediğiniz sürümü seçin yeter haksızmıyım ?

• Beğen
Tepkiler: ghstr
Ozan

Ozan

Admin
şimdi hepsi birbirine bağımlı olmuş telefondan opera mini ile gezerken pc yi açınca da opera mini teması geliyor. pc de masaüstü temayı bırakınca telefonla girince masaüstü görünüm geliyor yani düzelmemiş.
Opera Mini teması seçimi özgün bırakıldı o yüzden o şekilde oluyor. Önceden opera mini agent zorunlu olarak opera mini den açılacak şekilde ayarlamıştık ancak opera mini sürümündeki tutarsızlıklardan ve bazı eksiklerden dolayı opera mini den girenlerin masaüstü yada mobil sürüm seçmelerini sağladık böylece.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
Opera Mini teması seçimi özgün bırakıldı o yüzden o şekilde oluyor. Önceden opera mini agent zorunlu olarak opera mini den açılacak şekilde ayarlamıştık ancak opera mini sürümündeki tutarsızlıklardan ve bazı eksiklerden dolayı opera mini den girenlerin masaüstü yada mobil sürüm seçmelerini sağladık böylece.
bu şekilde kullanacağız artık

Ozan

Ozan

Admin
Opera Mini kullananlar için Opera Mini temasını zorunlu bıraktığımızda da, mobil sürümü kullanamıyorum seklinde sikayet geliyor ne yapacağımızı bilemedik doğrusu :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
- S.O.U.L.F.L.Y -

- S.O.U.L.F.L.Y -

Üye
Opera Mini kullananlar için Opera Mini temasını zorunlu bıraktığımızda da, mobil sürümü kullanamıyorum seklinde sikayet geliyor ne yapacağımızı bilemedik doğrusu :)
böyle kalsın güzel böyle :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Arada Bendede Siteye Ulaşılamiyor Diyor

Ozan

Ozan

Admin
Arada Bendede Siteye Ulaşılamiyor Diyor
Bağlantınız TTnet mi superonline mi yoksa uydunet mi pc de ? Ve DNS kullanıyor musunuz ? Kullanıyorsanız hangi dns adresleri etkin şu an? Sorunu çözmemizi için bu bilgiler lazım.

@SCaRy_NighTmaR aynı şekilde senden de bilgileri alırsam iyi olur.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bağlantınız TTnet mi superonline mi yoksa uydunet mi pc de ? Ve DNS kullanıyor musunuz ? Kullanıyorsanız hangi dns adresleri etkin şu an? Sorunu çözmemizi için bu bilgiler lazım.

Uydunet 8888 DNSsi Kulllanıyorum

- S.O.U.L.F.L.Y -

- S.O.U.L.F.L.Y -

Üye

telendan girince oluyor bu

telefondan girince oluyor bu

Üst Alt