Sistemim Nasıl ?

Sponsorlu Bağlantılar

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Sistemim Nasıl ?
*2gb 128bit nvidia gt630 paylaşımsız ekran kartı
*8gb ddr3 ram
*1tb harddisk
*i7-3770 cpu @ 3.4 ghz (8 cpus)
*windows 8 64 bit CASPER

sizce özellikler nasıl ? black ops 2 kasmadan oynuyorum ama battlefield 3 kasıyor en düşük ayarda bile kasıyor sanırım oyunda sorun var yorumlara bakmıştım oyundanmış galiba..

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
oyunda sorun yok. ekran kartın zayıf. + olarak yeni driver çıktı nvidia 320 onu yükle düzelir bayağı.
medium ayarda kasmaması gerekiyor. eksik birşeyler yapmışsındır.

sena5135

sena5135

Üye
o ekran kartıyla yüksek ayrda bile oynarsın yüklerken hata yapmışındır yada oyunda bi sorun vardır başka sürüm yükle

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
hava atıyo :ehe

Jomolocco

Jomolocco

Üye
ekran kartin kotu

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Ah be casper bu sisteme bu ekran kartını koydun ya harbiden yazıklar olsun bu sistemin hakkı en az gt650. O da en az.

• Beğen
Tepkiler: x-scarface ve L-LumieRe
Jomolocco

Jomolocco

Üye
toplama bilgisyaar yapsan daha ucuza gelirmis :D

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
gt630 dandikmi

achambo

achambo

Üye
*2gb 128bit nvidia gt630 paylaşımsız ekran kartı
*8gb ddr3 ram
*1tb harddisk
*i7-3770 cpu @ 3.4 ghz (8 cpus)
*windows 8 64 bit CASPER

sizce özellikler nasıl ? black ops 2 kasmadan oynuyorum ama battlefield 3 kasıyor en düşük ayarda bile kasıyor sanırım oyunda sorun var yorumlara bakmıştım oyundanmış galiba..

battlefield nasıl kasıyo ben high da oynayınca kasmıyo ultraya alınca azıcık kasıyo sistemim

i5 3210 2.5 ghz (turbo 3.1)
6 gb ram
gt630m 2gb paylaşımsız
win 7 ultimate

- - - Eklendi - - -

64 bit

- - - Eklendi - - -

oyunda sorun yok. ekran kartın zayıf. + olarak yeni driver çıktı nvidia 320 onu yükle düzelir bayağı.
medium ayarda kasmaması gerekiyor. eksik birşeyler yapmışsındır.

314.22 vardı en son

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım ne hava atıcam benim pcden anladığım yok sadece sordum hava atacak gibi bi durumum yok benim hiç sevmediğim şey lütfen yanlış anlamayın hava atmıyorum :(

achambo

achambo

Üye
arkadaşım ne hava atıcam benim pcden anladığım yok sadece sordum hava atacak gibi bi durumum yok benim hiç sevmediğim şey lütfen yanlış anlamayın hava atmıyorum :(

ekran kartı güncelle önce
bir de öyle dene

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
yav bende anlamadım herkes sistemin iyi diyo bf3 ennn düşük ayarda kasıyor.. torrentten indirdim 5gb biseydi heralde sıkıştırılmış ondan olabilirmi ki ? black ops 2 de bile kasmıyo bunda kasıyor bi terslik var :hmmm

- - - Eklendi - - -

kardeş ekran kartım güncel 314.22 dün güncelledim hala aynı

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
bence oyun bozuk kasmaması lazım sistemin yuksek

fk555897

fk555897

Üye
Ekran kartı çok düşük. Bu donanıma en az GTX 560 olmalıydı.

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
gt630 vs gt560 mı ? 630 daha iyi olması lazım deilmi kardes.

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
sistemin dengesiz. ha bu performans düşüklüğü yapmaz. bilgisayarın iyi. GT 560 diye bi kart yok demek istediğin GTX 560 ise GT 630 a fark atar GTX 560.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Gözlerim GT650 aradı valla :)

GTX670'te olabilirdi :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
500 serisi pek çıkmıyor gtx560 hemen hemen gt650 ile eşit şimdi bunlar var casperin ise gtx670 kullanıcağını hiç sanmıyorum önce daha kaliteli anakart yapması lazım gtx670 oyun anakartı şuan ultrada açamayağı oyun yoktur belki 1–2 istisna dışında ama önce daha iyi bir soğutmaya ihtiyacı var casperin:)

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
500 serisi pek çıkmıyor gtx560 hemen hemen gt650 ile eşit şimdi bunlar var casperin ise gtx670 kullanıcağını hiç sanmıyorum önce daha kaliteli anakart yapması lazım gtx670 oyun anakartı şuan ultrada açamayağı oyun yoktur belki 1–2 istisna dışında ama önce daha iyi bir soğutmaya ihtiyacı var casperin:)

Casper pc işini bırakıp aksesuar ve çevre birimleri üretse daha çok kar eder :kop:
Teknik servis maliyeti üretimden daha çok kanaatimce :zuhaha: