Sistem Nedir? Sistem ile nasıl iddaa oynanır ? Sistem tablosu burada.. / animasyonlu

Konu, 'İddaa Haberleri' kısmında Salihyet tarafından paylaşıldı. Okunma: 191145 | Cevaplanma: 2

 1. Sistem Nedir? Sistem ile nasıl iddaa oynanır ? Sistem tablosu burada.. / animasyonlu

  Sistem Nedir?

  Sistem, kazanma şansını artıran bir özelliktir. Sistem oynayarak, seçtiğiniz maçları içeren farklı kolonlar oluşturursunuz. Oluşturduğunuz kolonlar, kazanma şansınızı ve kupon bedelini artırır. Doğru tahminleri içeren kolonlar kazanır.

  Sistem Nasıl Oynanır?[​IMG] Diyelim ki, 5 maça tahminde bulundunuz. 4 doğru tahmininiz olsa bile kazanmak için Sistem Alanı’nda 4’ü işaretliyorsunuz.

  [​IMG]

  Sistem Tablosuna bakarak, 5 farklı kolon oluşturduğunu görüyorsunuz. Bu durumda 5 maçtan 4 tanesini doğru tahmin etmeniz kazanmanıza yetiyor.

  Kupon bedeli: Üretilen kolon sayısı x Kolon bedeli: 5 x 1 TL = 5 TL

  Kazancınızı ise şu şekilde hesaplıyorsunuz: Kazanan kolon bedeli x Doğru tahmin edilen maçların oranları 1TL x 1.35 x 2.10 x 3.20 x 1.50 = 13.61 TL

  Diyelim ki, oynadığınız bu kuponda tahminde bulunduğunuz maçların oranları ve sonuçları da (1-0-2 cinsinden) aşağıdaki gibi olsun:

  [​IMG]
  NOT:İçerisinde 246 kodlu maç olan kolonlar kaybeder.
  Kazanan kolon sarı renkle belirtilmiştir.

  Oynadığınız bu kuponda, Sistem Alanı’nda 4’ü işaretleyerek 4’lü maçlardan oluşan 5 farklı kolon oluşturmuş oluyorsunuz. Bu maçlardan 1 tanesini doğru tahmin edemeseniz bile
  Sistem Alanı’nda 4’ü işaretlediğiniz için yine de kazanıyorsunuz.

  Unutmayın, bu kuponda Sistem Alanı’nda 4’ü işaretlemeseydiniz kazanamayacaktınız.

  Sistem tablosunun incelikleri...
  Sistem Alanı’nda yaptığınız işaretleme ile oluşan kolon sayısını, Sistem Tablosu söyler. Sistem Alanı’nda işaretlediğiniz sayıyla, tahminde bulunduğunuz maç sayısının kesiştiği nokta üretilen kolon sayısını verir. Örneğin, 6 tane maç tahmini yaptınız ve Sistem Alanı’nda 4’ü işaretlediniz. Bu durumda, kuponunda 15 kolon üretilir ve 15 kolon bedeli ödersiniz.

  [​IMG]
  İpucu:

  Sistem oynayıp, bütün maçları doğru tahmin ederseniz, Sistem’siz oyundakinden daha fazla kazanç elde edersiniz. Bunun için, tahminde bulunduğunuz maç sayısını, Sistem Alanı’nda işaretlemelisiniz. Örneğin, 7 maça tahminde bulunduysanız Sistem Alanı’nda 7’yi de mutlaka işaretlemelisiniz. Bu durumda, sadece 1 kolon bedeli daha fazla ödeyerek, bütün oranların çarpımı kadar ek kazanç elde edersiniz.
  Sistemde BANKO Oyunu

  Banko

  BANKO, Sistem oynarken, kupon bedelini daha düşük tutabilmek için kullanılan bir özelliktir. Sistem oynarken, sonucunun garanti olduğuna inandığınız maç ya da maçları BANKO işaretleyerek Sistem dışında tutar ve kuponunuz için daha az ödersiniz. Herhangi bir maça BANKO oynayabilmek için tek yapmanız gereken, kupon üzerinde seçtiğiniz maçın bulundugu maç satırında yer alan B (BANKO) kutucuğunu işaretlemek. BANKO oynamak işte bu kadar kolay.  Sistemli ve Bankolu Oyun Nasıl Oynanır?[​IMG]
  Diyelim ki, 5 maça tahminde bulundunuz ve 5 maçtan sonucuna güvendiğiniz 1 maç için (B) kutucuğunu işaretleyerek Banko oynadınız. Bu durumda Sistem, kalan 4 maç üzerinden yapılır.

  [​IMG]

  Banko’nun dışında kalan 4 maçın sadece 3’ünü doğru tahmin etseniz de kazanabilmeniz için Sistem Alanı’nda 3’ü işaretliyorsunuz.

  [​IMG]

  Bu durumda, Sistem Tablosu’na bakarak oynadığınız kuponda 4 farklı kolon oluşturduğunu görüyorsunuz ve 5 yerine 4 kolon bedeli ödüyorsunuz.

  Unutmayın, kazanabilmeniz için Banko oynadığınız maçı yada maçları mutlaka doğru tahmin etmeniz gerekiyor.

  İpucu:

  Sistem oynayıp, bütün maçları doğru tahmin ederseniz, Sistemsiz oyundakinden daha fazla kazanç elde edersiniz. Bunun için, tahminde bulunduğunuz maç sayısını, Sistem Alanı’nda işaretlemelisiniz. Örneğin, 7 maça tahminde bulunduysanız Sistem Alanı’nda 7’yi de mutlaka işaretlemelisiniz. Bu durumda, sadece 1 kolon bedeli daha fazla ödeyerek, bütün oranların çarpımı kadar ek kazanç elde edersiniz.

  m/M Nedir? Nasıl Oynanır?
  m/M, Minimum / Maksimum kelimelerinin kısatılmasıdır.
  m/M kutucuğu, kuponunuzda Banko maç var ise Sistem 0 ya da Banko maç işaretlenmemiş ve 12 maç işaretlenme yapılmışsa Sistem 12 olarak çalışır.


  Unutmayın:
  • Sistem oynarken sadece BANKO oynadığınız maçlar tuttuğunda da kazanmak istiyorsanız, Sistem Alanı’nda 0’ı işaretleyiniz!
  • Sistem oynarken Sistem Alanı’nda 0’ı işaretleyebilmeniz için BANKO oynadığınız maçların MBS’yi (Minimum Bahis Sayısı) sağlaması gerekir. Yani, Sistem 0 oynayabilmeniz için, MBS’si 4 olan maçtan en az 4 tanesine tahminde bulunmanız gerekir.
  • Sistem Alanı’nda sadece 0’ı işaretlerseniz, sadece 1 kolon bedeli ödersiniz.
  • m/M kutucuğu, kuponunuzda Banko maç var ise Sistem 0 ya da Banko maç işaretlenmemiş ve 12 maç işaretlenme yapılmışsa Sistem 12 olarak çalışır.

  Yazan: Salihyet
 2. uzmandan aldık formulu:ehe 5 milyar tuttururuz kesin:ehe

 3. Umarım tutturursun :) Ben oynamayı bıraktım :ehe

Sistem Nedir? Sistem ile nasıl iddaa oynanır ? Sistem tablosu burada.. / animasyonlu konusuna benzer içerikler

 1. Bilardo iddaada! Nasıl oynanır ? Animasyonlu anlatım burada ( İddaa Haberleri )

  Animasyonu izlemek için tıklayın Bilardo iddaa’da! iddaa artık bir spor tahmin oyunu! Bilardo da iddaa’da... Bilardo Oyun Takvimi Dünya Snooker Şampiyonası takvimine göre müsabakalar iddaa programına eklenecektir. Dünya Snooker...
 2. Güneş Sistemi Nasıldır Nedir? ( Kültür - Sanat )

  Güneş Sistemi; Güneş ve her biri yaklaşık 4,6 milyar yıl önce dev bir moleküler bulutun çökmesi oluşan yerçekimi tarafından kendisine bağlı astronomik nesneler oluşur. yörünge ki Güneş, kütlesi en sekiz nispeten tek gezegen olan yörüngeleri hemen...
 3. Sistem 0-1-8 Nasıl oynanır yardım ( İddaa Haberleri )

  İddaada 0-1-8 nasıl oynanır basit bi şekilde anlatırmısınız kaç banko olur kaç maç oynanır alta kaç maç yazılır
 4. İddia'da Sistem Nasıl Oynanır? ( İddaa Kuponları, Tahminler )

  İddia'da Sistem Nasıl Oynanır?
 5. Sistemim nasıl? ( PC Donanım Teknik Yardım )

  ARKADAŞLAR PC'İM NASIL WİNDOWS 8 İ KALDIRIRMI?
Yüklüyor...
12 Şubat 2016 Cuma - 18:05:32