Sistem Geri Yükleme (Kesinlikle Bakınız)

Konu, 'Windows İşletim Sistemi Genel' kısmında Scofield™ tarafından paylaşıldı. Okunma: 182700 | Cevaplanma: 20

1. Sistem Geri Yükleme (Kesinlikle Bakınız)

arkadaşım aynen senin dediğin gibi yapıyorum ama ne yazarsam yazayım hep o anı kaydediyor .

Yazan: sorunumvar38

Sistem Geri Yükleme (Kesinlikle Bakınız) konusuna benzer içerikler

1. Sistemi Geri Yükleme (Kısaca)

SİSTEM GERİ YÜKLEME Daha iki gün öncesine kadar çalışan bilgisayarınız ne oldu da birden çalışmamaya ve hata vermeye mi başladı? Daha önce kurulu durumda bulunan bir donanımınızı bilgisayar artık tanımıyor mu? Tüm araştırmalarınıza rağmen sorunu...
  2. Sistem geri yükleme yapmıyor.Yardım.

Sorunum şu; arkadaslar bilgisayarımda sistem gerı yükleme yapamıyorum tarih seçiyorum gt diyorum sistem gitmiyor ne yapabılırim yardım ederseniz sevinirim
  3. D sürücüsü sistem geri yükleme

merhaba arkadaşlar.. benim çok büyük bi sorunum var kuzenim flash belleği biçimlendirmek yerine yanlışlıkla D sürücünü biçimlendirmiş. ve benim bütün hayatım o sürücüde. hiç bir şey kalmadı herşeyim gitti yaklaşım 40 GB bunu nasıl geri...
  4. Sistem Geri Yükleme Açılmıyor :(

Arkadaşlar Sistem Geri Yükleme'yi açamıyorum. Nedenini bilmiyorum. Açarken bazı hatalarla karşılaşıyorum. Ekran görüntüleri :
  5. Windows 8: Sistem Geri Yükleme

Eğer sisteminiz açılır durumda ise, İşleme başlamadan önce antivirüs programınızı kapatın. Bazı antivirüs programları işlemin başarısız olmasına sebep olabiliyor. 1- Yönetimsel Araçlar Menüsü'nü açın ve Sistem'e tıklatın. 2- Açılan Sistem...
Yüklüyor...
01 Temmuz 2015 Çarşamba - 3:15:46