SIS yapma ve açma programları

Konu, 'S60 Sistem Araçları' kısmında UndeRqRo.uNd tarafından paylaşıldı. Okunma: 121844 | Cevaplanma: 423

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. SIS yapma ve açma programları

Ekte sis dosyaları açma ve sis yapmak için pc programları bulunmaktadır.

Yazan: UndeRqRo.uNd

SIS yapma ve açma programları - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

bulgay, platonik12, bymen07 ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. Makesis in çalışması için bilgisayarınızda comdlg32.ocx dosyasının bulunması lazım. makesis çalışmazsa ekteki rar içersindeki ocx uzantılı dosyayı system32 kalsörünün içersine kopyalayınız.

:)

SIS yapma ve açma programları - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

mevlut321, platonik12, umera2 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. teşekkürler...

4. umera2 ve yusuf373737 bunu beğendi.
  5. arkadaşlar programlar için teşekkürlerimi sunarım

yusuf373737 bunu beğendi.
  6. yukarıda verilen dosya içersinde makesis ve unmakesis programları var. makesis >> symbian telefonlarda çalışan sis uzantılı programları yapmak içindir. unmakesis ise herhangi bir sis uzantılı dosyanın içersini görmek için..

exalans arkadaşımızın verdiği maxicep linkinde bu programların nasıl kullanıldığına dair açıklama var...:spr

7. Arkadaslar calısmalarınız icin tesekkürler.peki bu program sisx dosyalarınıda acabiliyormu veya sisx yapabiliyormu._? bu konuda uzman arkadaslardan yardım istiyorum.klasor halindeki dosyaları sisx e cevirebilecegimiz bir program varmı_?

8. Teşekkürler

9. klasör halindekileri çevirmek için link burdan http://www.maxicep.com/forums/showthread.php?t=34881

10. sagolasın kardes

11. eLLerine saqLık;)

12. GÜZEL PAYLAŞIM :spr

13. Arkadaşlar bu yazdıklarınız ne açıklar misiniz?:sinir:sinir:sinir

14. artık bende öğrendim yapabiliyorum

15. tehlikeli değil mi bu programlar

16. emeginize saglık

17. teşekkürler...

18. tşk

SIS yapma ve açma programları konusuna benzer içerikler

1. N 73 E Rar. Ve Sis. Uzantılı Programları Nasıl Yükleyebiliriz.teşekkürler... ( 16 Şubat 2008 | Cep Telefonları Genel )

N 73 e Rar. Zip. Ve Sis. Uzantılı Programları Nasıl Yükleyebiliriz.teşekkürler...
  2. Hala symbian s60v5 ve daha alt işletim sis. programları kuruyoruz ( 15 Şubat 2011 | Symbian^3 Yazılım Destek )

symbian^3 işletim sistemi görselliğine uygun programlar çıksın artık.hangi programa bakıyorum görseliği sıfır. android, wp7, i os programlarındaki görselliğin mükkemmelliğinin yanında bizim kullandığımız programlardan nefret etmeye başladım
  3. sis açma .? ( 14 Temmuz 2011 | Symbian Destek )

arkadaşlar bana .sis dosyalarını açabileceğim bi prog. söylermisiniz yapmak istediğim şey tema ları açıp resimleri baska bir yere kaydetmek şimdiden teşekkürler .
  4. Oyun ve Programları Tam Ekran Yapma ( 23 Ağustos 2011 | Samsung )

Beyler bu oyunları tam ekran yapmak için hangi kodları kullanıyoduk bende kayıtlıydı ama kaybettim. Yardım eden olursa şimdiden teşekkürler.
  5. Tuş Kilidi Açma Programları ve OPDA sertifika sorunu ( 4 Mart 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Arkadaşlar ilk sorunum öncelikle OPDA sitesinden sertifika alamamak çünkü sertifika isteği göndereli neredeyse 4 gün oldu ama çıt yok elemanlardan.Normalde bitiş saatini falan gösteriyor bekleme esnasında ama bende göstermiyor bunun nedeni nedir...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 22:54:20