Sıralama nasıl olur?Kim kaç puan alır?

Konu, 'Beşiktaş' kısmında virtuous tarafından paylaşıldı. Okunma: 2040 | Cevaplanma: 4

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sıralama nasıl olur?Kim kaç puan alır?

1. banko milan abicim bunun lamı cimi yok benim asıl sıkıntım 2. kim olur acaba? shalke mi yoksa psv mi ? Sonuncu olacak takımda da sıkıntı yok. sıfırların vazgeçilmezi fenerbahçe tabiki... Ama bu sefer fazla gol yemezler çünkü psv nin çok gol atmaya dayalı bir oyun sistemi yok. 7 tane milan'dan yeseler,5 tane de shalke'den yeter zaten. Tabi toplamda... yoksa bir maçta çok zor bu rakamlar... fener'e 1 puan alabilmeleri için biraz çalışmaları gerektiğini düşünüyorum. 1 puan az değil abicim çalışınca neden olmasın. Haydi fener güveniyoruz sana...)

HASTA GAASSARAYLI

Yazan: virtuous
  2. Aramıza yeni katılmışsın arkadaşım hoş geldin, Bilmediğin bazı şeyler var mesela konu başlıklarını büyük harfle yazmak yasak ve konu açmadan önce forumda aratma yapalım belki önceden açılmıştır, Uyarımı yanlış anlama daha yenisin bilmiyebilirsin normaldir ama şimdi öğrendiğine göre daha dikkatli olmanı umuyorum ;)

Böyle bir konu açılmıştı zaten, burdan devam edelim;

http://www.maxicep.com/forums/index.php?showtopic=15625

3. ok kardeş,yavaş yavaş öğreniriz...sağol. Yanlış anlayacak bişey de yok hocam,öğrenmek her zaman güzeldir....

Kolay gelsin...

4. 1--milan
    2-fener
    3-psv
    4-shalke

5. 1 milan
    2 psv
    3 shalke? fener?
    4 fener? shalke?

Sıralama nasıl olur?Kim kaç puan alır? konusuna benzer içerikler

1. Kim nasıl şampiyon olur ( 25 Mayıs 2009 | Diğer Futbol Kulüpleri & Ligler )

Turkcell Süper Lig'in 33. haftası geride kalırken, ligin bitimine 1 hafta kala 68 puanla lider durumda bulunan Beşiktaş şampiyonluğa koşuyor...Şampiyonluğun şifresini sizler için çözdük... 68 puanlı Beşiktaş'ı, 66 puanla Sivasspor, 65 puanla da...
  2. Ne olur? Kim ceza alır? ( 9 Haziran 2009 | Futbol Genel )

Ne olur? Kim ceza alır? Mehmet Topuz olayını bu kez Türkiye'nin en deneyimli spor hukukçusu yorumladı !.. Yıllarca Tahkim kurulu Başkanlığı yapan ve Türkiye'de spor hukuku denince akla gelen ilk isim olan Türker Arslan, yaşanan gelişmeleri Lig...
  3. PHILIPS 32PFL8404H sizden kaç puan alır??? ( 27 Aralık 2009 | LCD ve Plazma Televizyonlar )

EKRAN GENİŞLİĞİ: 32''(82cm)Ekran Genişliği ÇÖZÜNÜRLÜK: 1920x1080 Çözünürlük - HD- KONTRAST: 80.000:1 Kontrast PARLAKLIK: 500 cd/m2 Parlaklık NET TV 4 HDMI Ambilight Spectra
  4. Microsoft RIM'i alırsa BlackBerry nasıl olur? ( 17 Temmuz 2012 | Cep Telefonları Genel )

Eğer geçtiğimiz haftalarda RIM hakkındaki haberleri birazcık takip ettiyseniz firmanın tek kurtuluşunun satın alınmak olduğunu anlamışsınızdır. Microsoft bunun için en olabilir aday olarak görünüyor. Bir tasarımcı Microsoft'un çizgisiyle...
  5. puan mi sıralama mı ( 2 Temmuz 2013 | Üniversiteler )

ts 2 puanım 370 sıralamam 33000lerde gazi üniversitesi edebiyat bölümüne gidebilirmıyim birde sıralama mı puan mi geçen sene gazi üniversitesi türk dili edebiyatı bölümü 330 puanla 87000ler de almış gidebilirmıyim ben bu puan ve sıralamayla
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 7:19:01