Faturasız SINRSIZ PAKETLER HAZIR KARTLILAR İÇİN YENİ ABONE ALIMINA KAPATILDI

Sponsorlu Bağlantılar

RIF@T

RIF@T

Üye
    Konu Sahibi
SINRSIZ PAKETLER HAZIR KARTLILAR İÇİN YENİ ABONE ALIMINA KAPATILDI
hazır kartlılar için sınırsız paketler abone alımına kapandı

Son düzenleme:

phasan

phasan

Üye
Bu kotu haber oldu türkcell de avea gibi oldu desenize

super999999

super999999

Üye
Öyle bir bilgi yer almıyor internette ama?

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Turkcell Hesabım'dan Baktım
Harbidende Yok Kalkmış

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Çokta işe yarıyorlardı zaten :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831
RIF@T

RIF@T

Üye
    Konu Sahibi
en azından 96 kb 96 kb ti hiç yoktan iyiydi ama şuan aboneliği devam edenler devam edebililer
Öyle bir bilgi yer almıyor internette ama?
şu anda internette gözükmüyor olabilir ama turkcelin sitesinde görünmüyor hazır kartlılar için

baslarkadi

baslarkadi

Üye
Paketler yenilenmis sinirsiz 1gb 20 liraya düşmüş fakat hiz kisiti 96kbps degil artık 1kbps :(

RIF@T

RIF@T

Üye
    Konu Sahibi
Paketler yenilenmis sinirsiz 1gb 20 liraya düşmüş fakat hiz kisiti 96kbps degil artık 1kbps :(
doğru 1kb düşüyor ama öylede hiç girmez internete 96kb nerde 1 kb nerde bakalım belki 4.5G için yeni sınırsız paketler çıkar inşaallah

pçoo

pçoo

Üye
Yeni paket çalışmaları yapılıyormuş. 532'yi arayarak bu bilgiyi edindim. Gencavere sordum. 4.5G ile AKK Kalkarsa güzel olur yazdım. İnşallah kalkar AKK diye cevap verdi.

skylinegti

skylinegti

Üye
Turkcell sınırsız 1gb kullanıyorum ve paketimin 3 gün sonra yenileneceğine dair mesaj bugün geldi.Eğer iptal olsaydı böyle bir mesaj gelmezdi herhalde.

baslarkadi

baslarkadi

Üye
musteri hizmetleri 532 gencaverden bilgi alabilirsin eski aboneler iptal etmediği surece 25 liraya otomatik yenilenecekmis.

RIF@T

RIF@T

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell sınırsız 1gb kullanıyorum ve paketimin 3 gün sonra yenileneceğine dair mesaj bugün geldi.Eğer iptal olsaydı böyle bir mesaj gelmezdi herhalde.
aboneliği devam edenler devam edebilir yalnız iptal ettin mi bir daha alamazsın kardeşim

triss

Üye
bugün canlı sohbette m.temsilcisi isterseniz üzerinize bu paketi tanımlayabilirim dedi.şimdi tl yetrli değil yarın tl yükleyip deneyeceğim olursa buraya yazarım

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Biz 96 kb saçmalığından kurtulmasını beklerken adamlar 1 kb saniye yapmışlar tamam fiyatı indirdin eyvallah hıza niye dokunuyon be birader :hmmm

triss

Üye
aynen valla adamlar hızı 96 kat düşürdüler,4g gelince hızda değişiklik olmazsa bi daha turkcell e yaklaşmm abi

murat.122a

murat.122a

Üye
sınırsız internet paketi yenilen varmı varsa ben tl yükleyecem

RIF@T

RIF@T

Üye
    Konu Sahibi
sınırsız internet paketi yenilen varmı varsa ben tl yükleyecem
müşteri hizmetiyle konuştum aboneliği devam edenler yeterli tl si olanlar yenilenir dedi siz tl yükleyin isterseniz benimki de 5 gün sonra yenilenecek bakalım

murat.122a

murat.122a

Üye
müşteri hizmetiyle konuştum aboneliği devam edenler yeterli tl si olanlar yenilenir dedi siz tl yükleyin isterseniz benimki de 5 gün sonra yenilenecek bakalım
Paket yenilenece gün tl yoksa paket iptal olurmu ,yeterli tl yoksa kaç gün sonra iptal olur mesela cepnet vardı tl yoksa aylarca pasif aktif te kalırdı tl yükleyince aktif olurdu bu da öylemi
paketi yenilenen varmı
Hoş geldin gnctrkcll'li. :) Senin de belirttiğin gibi artık Sınırsız Paketler, yeni abone alımına kapanmış bulunuyor. Hattında bulunan paketinin kullanım süresi dolduğunda paket hattından silinecektir. Eğer ki sistemsel bir hata olur da paketin yenilenirse, lütfen kullanmadan önce bizlere bilgi ver ki, neler yapılabilir diye kontrol sağlayalım. Gencaver den böyle yanit ald

Üst Alt