Sınırsız internet ve konuşma

Konu, 'Turkcell Genel Bilgiler / Haberler' kısmında boyabatlı tarafından paylaşıldı. Okunma: 1285 | Cevaplanma: 5

1. Sınırsız internet ve konuşma

Size özel sınırsız internet ve konuşma paketi 9.90 diye Vodafone hattına mesaj geldi tim e gidin diyor ama bizim burda tim kapandı nasıl olacak

Yazan: boyabatlı
  2. Başka tim mi yok abi herhangi bi turkcell bayiside yapar zaten yapacağı şey numaranı taşımak :)

3. Arkadaşım bizim burda 1tane vardı kapandı

4. arkadaş başka yerdemi yok koskoca memlekette?

5. Bugün şehir dışına çıkıyorum orda bakacağım

6. Numara tasiyanlara veriliyor

Sınırsız internet ve konuşma konusuna benzer içerikler

1. Turkcell'den Yeni Sınırsız İnternet Paketleri : 1 GB Sınırsız, 2 GB Sınırsız ve 4 GB Sınırsız ( 7 Ocak 2013 | Turkcell Kampanyalar / Tarifeler )

Arkadaşlar Turkcell yeni sınırsız internet paketleri çıkardı. Şartlar şu şekilde: 1 GB Sınırsız - 25 TL : 12 ay gibi herhangi bir süre sınırı yok, paket iptal edilmedikçe otomatik uzatılıyor. 1 GB'lık kullanımdan sonra, hız 96 Kbit/sn' ye...
  2. Avea sınırsız internet + sms ve konuşma paketi soru ( 17 Şubat 2013 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

arkadaşlar öncelikle bir sorum var aşağıdaki paketler faturasız hatlarda geçerlimi ayrıca 2 paket aynı anda kullanabilirmiyim yardımlarınız için teşekkürler http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/SinirsizIternetPaketi...
  3. İnterneti ve cep'ten konuşmayı seviyoruz ( 19 Mart 2013 | Cep Telefonları Genel )

Google'ın internet ekonomisi raporu Türkiye'nin interneti ve cep'ten konuşmayı çok sevdiğini bir kez daha ortaya koydu. BTK'nın 2012 Mobil İletişim Raporu'nun da desteklediği sonuçlara göre Türkiye, aylık 319 dakikayla Avrupa'nın en çok konuşan...
  4. Hesaplı ve sınırsız internet varmı ? ( 23 Temmuz 2013 | İnternet Paketleri ve Kontör Satışı )

Cepnet 250 kullanıyorum ve bu hızdayken 8 gb felan indirme yapıyorum duzgun en azindan en az 1mpbs hizi olan 25 30 tl civari internet paketi varmi ? Ekleme 4 gb felanda olur yeterki hızlı olsun.
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 7:31:59