Sınırsız İnternet, Her Yöne 200 DK, Her Yöne 250 SMS : 14 TL (PTTCell)

Sponsorlu Bağlantılar

osman_cfc

Üye
Benim hattım bugün açılması lazım telefona takıyorum açılmıyor ne yapmalıyım :( diğer hattım iptal oldu geçiş yaptığımdan bunuda takıyorum açılmıyor :(

acaba keserken yanlışmı kestim

Son düzenleme:

fk555897

fk555897

Üye
Güzel tarifeler

Da®kness

Da®kness

Üye
Söz konusu 14lük tarife halen abone alımına ve kullanıma açık mı? Faturası kabarık gelen kimse olmamış sanırsam. Fatura ödemesi nerelerden yapılabiliyor. Numara taşıyarak geçiş yapılabiliyor mu? Cevaplayacak arkadaşlara teşekkürler.

phasan

phasan

Üye
Söz konusu 14lük tarife halen abone alımına ve kullanıma açık mı? Faturası kabarık gelen kimse olmamış sanırsam. Fatura ödemesi nerelerden yapılabiliyor. Numara taşıyarak geçiş yapılabiliyor mu? Cevaplayacak arkadaşlara teşekkürler.
Hala abone alımı var bazılarında yuksek fatura gelmiş facebook pttcell sayfasında okudum faturanı sadece ptt lerden odenıyor

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Internetten kredi kartıylada ödeyebiliyorsunuz isterseniz otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz

onur-1984

onur-1984

Üye
faturalı olurken her hangi bir sözleşme istiyorlarmı arkadaşlar bilgisi olan yazabilir mi ?

Herhangi bir taahhüt-sözleşme yok.
24'lük tarifeye de sınırsız internet eklendi. Bu tarifenin 14'lük tarifeden tek farkı, her yöne 200 dk yerine, 500 dk konuşma hakkı veriyor.

O zaten başından beri vardı.Tüm faturalı tarifelerde internet sınırsız.

onur-1984

onur-1984

Üye
Benim hattım bugün açılması lazım telefona takıyorum açılmıyor ne yapmalıyım :( diğer hattım iptal oldu geçiş yaptığımdan bunuda takıyorum açılmıyor :(

acaba keserken yanlışmı kestim

en yakın ptt şubesine git.İşini ancak onlar çözebilir.

ballyunuvar

ballyunuvar

Üye
ne kadar süre kalmak zorundayız ? Iptal ettirmek istesek ne kadara patlar ? Fatura şişer mi :zzz: bunlar önemli, faturalı olmasa hemen alırım hiç beklemem
Problem olmaz taahhütlü degil zaten faturasızz gibi :)

faruxxs

Üye
Ayrıca taahut yok istediğinde kapat hattı burası süper.

Tufkan

Tufkan

Üye
arkasaşlar geçiş 2 günde diyorlar ama 3.gün mesaj bile gelmedwn geçiş yapılıyor

onur-1984

onur-1984

Üye
Mesaj geliyor aslında.Genelde 4 vaya 5 gün kadar sürüyor geçiş.

murat.122a

murat.122a

Üye
neden faturasız hatlara yok

reoksit

reoksit

Üye
hizmet veremedikten sonra istediği kadar ucuz olsa ne yazar tam bir rezalet konuşmalar sürekli kesiliyor int dandik 3g hiç göremedim sms ler hemen iletilmiyor müş hizmetleri tatmin edici yanıt veremiyor sistem bu diyor geçiş yapar iken bir kere değil bin kere düşünün

phasan

phasan

Üye
Sebeke sorunu avea ile alakalı

Son düzenleme:
blastx

blastx

Üye
hizmet veremedikten sonra istediği kadar ucuz olsa ne yazar tam bir rezalet konuşmalar sürekli kesiliyor int dandik 3g hiç göremedim sms ler hemen iletilmiyor müş hizmetleri tatmin edici yanıt veremiyor sistem bu diyor geçiş yapar iken bir kere değil bin kere düşünün
bu sizin sehrinizle alakali k,marastayim 8 ay oldu tum hizmetler super

• Beğen
Tepkiler: murat.122a
murat.122a

murat.122a

Üye
Evet çok süper bir kampanya bazı kisiler şöyle kötü böyle kötü diye kafadan sallıyorlar istiyorlarki ısık hızında internet.hd kalitesinde ses kusura bakmayın olmaz .siz sakız parasına araba olalım diyorsunuz .mantıklı olun meyve veren ağaçı taşlamayın zamanın da cepnet (vodafone) paketinede aynısını yaptılar kapanınca şöyle kötü böyle kötü diyenler inanın mumla arıyorlar simdi .Bu fiyata ne türkiyede nede yurt dısında böyle kampan ya birdaha olmaz inanın yakında yeni abone alımına ya kapanır yada fiyatı artırırlar çünkü hergün zararına inkanınız varsa kaçırmayın .atıp tutanlar siz bir is yapsanız geliri 1 tl olsa gideri 10 tl olsa devam eder misiniz 10 katı zarar ederek yapmayın hiçbir yerde nasıl sakız parasına Araba alınmazsa sizin beklentileriniz de olmaz .bence bu fiyata süper söyledikleri kadar kötü değil normal kalitede video izleniyor konusma ise güzel kesilme kesinlikle Evet çok süper bir kampanya bazı kisiler şöyle kötü böyle kötü diye kafadan sallıyorlar istiyorlarki ısık hızında internet.hd kalitesinde ses kusura bakmayın olmaz .siz sakız parasına araba olalım diyorsunuz .mantıklı olun meyve veren ağaçı taşlamayın zamanın da cepnet (vodafone) paketinede aynısını yaptılar kapanınca şöyle kötü böyle kötü diyenler inanın mumla arıyorlar simdi .Bu fiyata ne türkiyede nede yurt dısında böyle kampan ya birdaha olmaz inanın yakında yeni abone alımına ya kapanır yada fiyatı artırırlar çünkü hergün zararına inkanınız varsa kaçırmayın .atıp tutanlar siz bir is yapsanız geliri 1 tl olsa gideri 10 tl olsa devam eder misiniz 10 katı zarar ederek yapmayın hiçbir yerde nasıl sakız parasına Araba alınmazsa sizin beklentileriniz de olmaz .bence bu fiyata süper söyledikleri kadar kötü değil normal kalitede video izleniyor konusma ise güzel kesilme kesinlikle Evet çok süper bir kampanya bazı kisiler şöyle kötü böyle kötü diye kafadan sallıyorlar istiyorlarki ısık hızında internet.hd kalitesinde ses kusura bakmayın olmaz .siz sakız parasına araba olalım diyorsunuz .mantıklı olun meyve veren ağaçı taşlamayın zamanın da cepnet (vodafone) paketinede aynısını yaptılar kapanınca şöyle kötü böyle kötü diyenler inanın mumla arıyorlar simdi .Bu fiyata ne türkiyede nede yurt dısında böyle kampan ya birdaha olmaz inanın yakında yeni abone alımına ya kapanır yada fiyatı artırırlar çünkü hergün zararına inkanınız varsa kaçırmayın .atıp tutanlar siz bir is yapsanız geliri 1 tl olsa gideri 10 tl olsa devam eder misiniz 10 katı zarar ederek yapmayın hiçbir yerde nasıl sakız parasına Araba alınmazsa sizin beklentileriniz de olmaz .bence bu fiyata süper söyledikleri kadar kötü değil normal kalitede video izleniyor konusma ise güzel kesilme kesinlikle Evet çok süper bir kampanya bazı kisiler şöyle kötü böyle kötü diye kafadan sallıyorlar istiyorlarki ısık hızında internet.hd kalitesinde ses kusura bakmayın olmaz .siz sakız parasına araba olalım diyorsunuz .mantıklı olun meyve veren ağaçı taşlamayın zamanın da cepnet (vodafone) paketinede aynısını yaptılar kapanınca şöyle kötü böyle kötü diyenler inanın mumla arıyorlar simdi .Bu fiyata ne türkiyede nede yurt dısında böyle kampan ya birdaha olmaz inanın yakında yeni abone alımına ya kapanır yada fiyatı artırırlar çünkü hergün zararına inkanınız varsa kaçırmayın .atıp tutanlar siz bir is yapsanız geliri 1 tl olsa gideri 10 tl olsa devam eder misiniz 10 katı zarar ederek yapmayın hiçbir yerde nasıl sakız parasına Araba alınmazsa sizin beklentileriniz de olmaz .bence bu fiyata süper söyledikleri kadar kötü değil normal kalitede video izleniyor konusma ise güzel kesilme kesinlikle yok .tekrar tekrar yazdım ki atıp tudan süper zekalı kişiler anlasın diye anlayana davul zurna az anlamayna sivrisinek çok bile .

• Beğen
Tepkiler: phasan
greenmile

greenmile

Üye
3 hattımdan biri de bu pttcell yalnız 200 dk bende 2 günde bitiyor onun haricinde 3.hat olarak idare ediyor

bozoklu_66

bozoklu_66

Üye
Faturani avea bayilerinde odeyebilirsin ben oyle yapiyorum

denooooooo

Üye
gecmeyi dusundugum tarife. yalniz aklimda bir takim sorular var. simdi oncelikle taahhut nedir?
2. istanbulda yasiyorum. cekmeme gibi durum olur mu?
3. turkcell hattimdan gecicem herhangi bir ucret verirmiyim?
4. sanirsam bugunden itibaren internet 3gb olmus dogrumudur?
5. ogrenciyim belirli bir butcemiz var bizimde. her ay 20 lira yuklemek zorunluymus diyorlar sanirim bu dogrumudur? 14 liralik bi tarife icin her ay 20 lira yuklemek istemem dogrusu.
6. hangi ucret araliklarinda yukleme yapabiliyoruz?

simdiden tesekkurler..