Sınırsız İnternet, Her Yöne 200 DK, Her Yöne 250 SMS : 14 TL (PTTCell)

Konu, 'Pttcell' kısmında Umut tarafından paylaşıldı. Okunma: 14122 | Cevaplanma: 85

1. Tarife faturalı, ayrıntılar ise şöyle:

Tarife Adı : Faturalı 14'lük Tarife
    Pttcell Faturalılarla : 3500 dakika
    Yurtiçi Her Yöne : 200 dakika
    Yurtiçi Her Yöne SMS : 250 SMS
    Yurtiçi Data Paketi : Sınırsız (250 MB AKN'li) *
    Kota Aşımı SMS : 30 Kuruş/Adet
    Kota Aşımı Konuşma : 30 Kuruş/Dakika

Ücretlendirme periyodu; ses için grup içi ve her yöne dakikalarda 1sn, limit aşımlarında 6sn’dir. SMS için adet, Standart internet için ise 1 Byte’dır.

*Sınırsız internet , adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps'a düşer ve bu hız ile sınırsız internet erişimi sağlanır. Tarifenin aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 14 TL’dir.

Ayrıntılı bilgi için : Pttcell

Not 1 : 250 MB yetmezse, ek 1 GB sınırsız paketi 10 TL'ye alabiliyorsunuz.
    Pttcell

Not 2 : SMS de yetmez diyorsanız, ek her yöne 2000 SMS'i 9 TL'ye alabiliyorsunuz.
    Pttcell

Not 3 : Bunun dışında bir de 44 TL'lik tarife var, ancak pahalı diye koymadım. Ona da şuradan bakabilirsiniz:
    Pttcell

Not 4 : İnternet hakkı olmayan 24 TL'lik tarifeye ise şuradan bakabilirsiniz:
    Pttcell

Edit: 24'lük tarifeye sınırsız internet eklendi.

24'lük tarifenin ayrıntıları:

Tarife Adı : Faturalı 24'lük Tarife
    Pttcell Faturalılarla : 3500 dakika
    Yurtiçi Her Yöne : 500 dakika
    Yurtiçi Her Yöne SMS : 250 SMS
    Yurtiçi Data Paketi : Sınırsız (250 MB AKN'li) *
    Kota Aşımı SMS : 30 Kuruş/Adet
    Kota Aşımı Konuşma : 30 Kuruş/Dakika

Ücretlendirme periyodu; ses için grup içi ve her yöne dakikalarda 1sn, limit aşımlarında 6sn’dir. SMS için adet, Standart internet için ise 1 Byte’dır.

*Sınırsız internet , adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps'a düşer ve bu hız ile sınırsız internet erişimi sağlanır. Tarifenin aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 24 TL’dir.

ballyunuvar ve koray777 bunu beğendi.

2. Cok guzel bir kampanya yapmislar 14 lira sadece internet icin bile değer. :tşk:

3. iste bu :) sonunda yaptılar istediğim tarifeyi fiyatı da çok uygun en kısa zamanda geçiyorum bu tarifeye :)

4. vay be internet 500 mb olsa düşünmeden geçerim de güzel tarife yine

5. faturalı olurken her hangi bir sözleşme istiyorlarmı arkadaşlar bilgisi olan yazabilir mi ?

6. Ptt celle avea bayilerindenmi gecis yapiliyor ben turkcelliyim

7. Hayır, sadece bazı PTT şubelerinden yapılıyor. Listesine şuradan bakabilirsin:

Pttcell

8. bende 14 lük tarifeye gecicem ama ne zaman gitsem sistem yok diyorlar beni sinir ediyorlar :S

9. 24'lük tarifeye de sınırsız internet eklendi. Bu tarifenin 14'lük tarifeden tek farkı, her yöne 200 dk yerine, 500 dk konuşma hakkı veriyor.

10. 24 lük tarife de zaten sınırsız internet vardi 500dk ya ek olarak 3 ay boyunca 200dk daha veriyo yani toplam 700dk

11. İlk çıktığında yoktu, sonradan eklendi.

sasdncr bunu beğendi.
  12. Üçlü paket varmı?
    Smsi en az 5000 olan?

13. arkadaşlar tarife güzel hoş bizde geccez ama bunu halihazırda kulanan yok mu yaw bilgi verse biraz
    net hızı nasıl özellikle adil kotadan sonra çakım kalitesi nasıl ve şişirilmiş fatura geliyor mu
    bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

14. iyi aslında nasıl çekiyor hat

15. Bugün başvurdum hattımı taşımaya 3 saat sıra bekledikten sonra islemleri yapıp yeni hattımı aldım vodafone kapanmasıbı pttcell imin açılmasını bekliyorum :)

16. merhaba herkese, bikaçgündür pttcellliyim ve net hızı gayet iyi (kocaeli gebze merkez), 14liraya deger yani

17. Faturalımı

18. taahhüt varmı bu paketlerde

19. çok iyi kampanyaymış, tek akla takılan noktası taahhüt ve faturaya ekstra birşey geliyormu?

20. Avea altyapısı kullanıldığından avea ile arasında herhangi bir fark olacağını düşünmüyorum. nitekim Aveanın çekim kaliteside ortada. tercih edilir mi? şehir merkezinde yaşıyorsanız evet biraz kırsaldaysınız bence hayır

Yüklüyor...