Sınırsız Facebook paketi Yardim Kullanan arkadaslar İçeri

Konu, 'Turkcell Destek / Sorun / Şikayet' kısmında ilo53 tarafından paylaşıldı. Okunma: 13310 | Cevaplanma: 6

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sınırsız Facebook paketi Yardim Kullanan arkadaslar İçeri

Arkadaşlar Leptopum var sürekli facebooka gırıyorum Sınırsız facebook paketı alsam sınırsız facebookta takılabılırmıyım leptoptan 15gun fılan kullancam zaten. birde uygun ınternet paketlerı varsa yazarmısınız pc suit ile giricem internete. Genelde facebook ve msn gırıyorum..Bilgi veren arkadaslara şimdiden tessekkur :)

Yazan: ilo53
  2. adı üstünde sınırsız paket zaten.sorun olmaz.

3. tamam sorun olmazda pc den gırebılırmıyım pc suıtt ıle :)

4. evet girersin ama ayar yapman gerekebilir.

5. hatrladm kadaryla uygulamalar hariç facebooka girebilrisn yalnz sınırsz değildi 250 mb mı bi limiti var ;) kampanya koşullarını okuyun görürsnz

6. Sağol bilgi için

7. 7 gb harcadım facede ama hala giriyorum kontor falan gitmiyor hız aynı hız

Sınırsız Facebook paketi Yardim Kullanan arkadaslar İçeri konusuna benzer içerikler

1. fring kullanan arkadaslardan yardim ! ( 23 Ağustos 2011 | Symbian S60v5 Cihaz Destek )

arkadaslar telefonuma fring programını yukledım wifi ile cok guzel bı verım aldım ancak ben bunu sadece wifi ile ewde kullanabılıyorum avea olan hattımı vodefone ye tasısam ve 8 tl karsılıgında sınırsız ınternet paketı alsam bu paketle frıng...
  2. Turkcell T20 kullanan arkadaslar ve bilgisi olanlar lütfen içeri buyurun.. ( 4 Aralık 2011 | Cep Telefonları Genel )

Turkcell T20 kullanan arkadaslar ve bu cihaz hakkında bilgisi olanlar yorum yazabilirler mi? yani sizden istediğim smart phone almak istiyorum ama pek fazla para veresim yok açıkcası SE c903 kullanıyordum 4 kez garantiye gitti iyice canımı sıktı...
  3. Galaxy ace almayi dusunuyorum. Kullanan arkadaslardan yardim ! ( 22 Aralık 2011 | Samsung )

Baslikta da belirttigim gibi galaxy ace almayi dusunuyorum. arastirdim guzel bi cihaz eksikeri var mi ?
  4. Sınırsız internet paketi yardımı ( 12 Ekim 2012 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

S.a ben s3 aldım yeni sayılır sınırsız internet paketi istiyorum avea hattım ama mesela wifi oldugu zaman tv olsun macları olsun hiç sorunsuz rahatcaizliyorum ama bizim arkadaşda 500 mblıkmı ne internet vardı sanırım akşam maç vardı ntv spor...
  5. vodafone sınırsız Aylıkcepnet paketi kullanan ların sayısı kaçtır ( 11 Ocak 2013 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

aylıkcepneti kullanan abone sayısı kaç kişi kalmıstır 1 milyon varmı dır
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Ağustos 2015 Pazartesi - 9:37:36