sınırsız aylık cepnet paketi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stainless steel

stainless steel

Üye
    Konu Sahibi
sınırsız aylık cepnet paketi ?
merhaba arkadaşlar bana bu gün size özel geldi sınırsız aylık cepnet paketi ayda 8 tl diye sınırsız nasıl oluyor arkadaşlar mb sınırı yokmu aynı hızda bir ay boyunca nete gire bilirmiyim yoksa beli bir mb tan sonra hız düşermi bilgisi olan baba yiğit birisi anlatsın şu meseleyi bana yardım larınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler:allalla:

52mrt1905

Üye
sınırsız dır doğru mb sınırlaması yk ama hızın 100mb aşana kadar 720kb iken 100mb aşınca 96 kb düşüyor bu paketi ben kendimde kullanıyorum her ay 1 gb telefondan dowland bilgisayardan 3 -4 gb dowlant yapıyorum son olorak sayfamızı beğenirseniz sevinirim:)

Dark_Skill

Dark_Skill

Üye
arkadaşın söyledikleri doğru biri hariç adil kullanım hakkı dolana kadar hız 720 kb değil 7.2 mpbs

OğuzcanAbi

Üye
hız bi süre sonra düşyor ama hızı güzel bence ben kullanıyorum :oke:

umutçakır

Üye
ilk çıktığından beri kullanıyorum çok süper.8 tl sınırsız:ehe.sorun varsa [email protected] adresinden sorabilirsin.

mur@

mur@

Üye
yalan kardeşim siz ne bakıyonuz vodafone a nerde 7.2 mpbs internet 100 mb a kadar 720 kbps/sn olsa yine iyi hatta 96 bile iyi bak ben çıkalıdan beri kaç senedir kullanıyom gecen sene hızlıydı tek.şimdi 100 mb ı geç 11 kb ın üstüne çıkamazsın 3.5 G olsa bile :megafon:

• Beğen
Tepkiler: alexah
'Patron

'Patron

Üye
yalan kardeşim siz ne bakıyonuz vodafone a nerde 7.2 mpbs internet 100 mb a kadar 720 kbps/sn olsa yine iyi hatta 96 bile iyi bak ben çıkalıdan beri kaç senedir kullanıyom gecen sene hızlıydı tek.şimdi 100 mb ı geç 11 kb ın üstüne çıkamazsın 3.5 G olsa bile :megafon:
doğru download hötu ama arada 15 falan oluyor benım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...